in

Герої Overwatch 2 знову будуть доступні безкоштовно.

У нещодавньому відео «Оновлення для розробників» директор гри Overwatch 2 Аарон Келлер намагався заспокоїти занепокоєння щодо сюжету гри та PvE-контенту, вносячи дозу хвилювання в спільноту кількома важливими оголошеннями.

Келлер представив Venture як найновіше доповнення до списку героїв класу пошкоджень у сезоні 10, обіцяючи гравцям інноваційний ігровий процес із можливістю прокладати підземні шляхи, додаючи свіжої динаміки матчам.

Але, мабуть, найбільш захоплюючим відкриттям для шанувальників Overwatch стала фундаментальна зміна доступності героїв. Часи проходження рівнів Battlepass або витрачання грошей на преміум-версії, щоб розблокувати героїв, минули — тепер герої будуть доступні безкоштовно. Цей крок повертає дух оригінальної гри, сприяючи інклюзивності та вирівнюючи умови гри для всіх гравців.

Ще більш спокусливо те, що ветерани, які працювали над Overwatch 2 із самого початку, отримають безкоштовний доступ до раніше представлених героїв, таких як Мауга, Ілларі, Лайфвейвер, Кіріко та інші, підвищуючи глибину та різноманітність резерву героїв сезону 10.

Однак ця новознайдена свобода має особливості: нові гравці вирушать у подорож відкриттів, поступово відкриваючи головних героїв, беручи участь у різноманітних змаганнях. Після того, як оригінальний список буде повністю розблоковано, Overwatch 2 відкриє скарбницю додаткових героїв, представлених у продовженні, гарантуючи, що досвід кожного гравця залишиться свіжим і захоплюючим.

У той час як Blizzard готується до запуску 10 сезону в квітні, очікування досягають азарту в спільноті Overwatch. Хоча точна дата запуску залишається в таємниці, обіцянка нової ери доступності героїв і різноманітності ігрового процесу змушує шанувальників, затамувавши подих, відраховувати дні, прагнучи зануритися в наступну главу саги Overwatch.

Остання версія Metal Gear обіцяє революцію в стелс-іграх.

ОГЛЯ The Contraptions Collection