in

Відкладіть дату виходу Icarus, нової роботи творця DayZ

Дін Холл на прізвисько Рокет, новозеландський виробник ігор, відклав випуск Icarus до листопада цього року. Найвідоміший за створення DayZ.

Якщо вам сподобався DayZ і ви з нетерпінням чекаєте досвіду Ікара, вам доведеться почекати ще трохи. Ікар, спочатку призначений для виживання в космосі, був спочатку запланований на запуск у серпні -серпні 2021 року. Але тепер ми знаємо, що даний продукт зараз розглядає листопад як дату випуску.

Холл каже, що грі Ікара потрібно було трохи більше часу, щоб дозріти, щоб досягти чудової якості. RocketWerkz Studios, де Дін Холл будує Icarus, підкреслив, що команда розробників має максимальну відданість забезпеченню найкращого досвіду для гравців, і постійно переглядає версії, що знаходяться в стадії розробки та розробки продуктів. Однак протягом вихідних розробники в Steam дають геймерам можливість випробувати бета -версію Icarus.

Ці різні бета -версії, кожна з яких доступна геймерам протягом 48 годин, мають різні цілі, щоб переконатися, що гра працює належним чином по -різному. RocketWerkz Studios вважає, що оскільки кожна бета -версія буде доступна лише протягом двох днів, гравцям не буде нудно з пробними версіями. Звичайно, компанія знає, що при всьому цьому деякі гравці все ж хотіли негайно побачити оригінальну версію. Але він упевнений, що прийняті рішення в кінцевому підсумку приведуть до кращої гри в день повного випуску.

Гра PUBG буде безкоштовною

Зовнішні світи були продані більше чотирьох мільйонів примірників