in

Вихід гри The Suicide Squad призвів до сплеску інтересу геймерів до Batman: Arkham Knight.

Незважаючи на те, що з моменту запуску Batman: Arkham Knight минуло понад 9 років, ця гра продовжує користуватися цільовою базою гравців, затьмарюючи останній випуск Rocksteady, Suicide Squad: Kill the Justice League. Після негативних відгуків як від гравців, так і від критиків, Suicide Squad не змогла зацікавити ігрову спільноту, що призвело до помітного відновлення популярності Arkham Knight.

На даний момент кількість гравців в останній частині трилогії про Бетмена перевищує кількість гравців у Загоні самогубців на таких платформах, як PlayStation і Steam. Незважаючи на те, що обидві гри мають менше 5 тисяч одночасних гравців, Batman: Arkham Knight зберігає перевагу майже в тисячу користувачів над Suicide Squad, як повідомляє SteamDB.

Однак це порівняння має свої примхи. Arkham Knight зіткнувся з першими проблемами під час випуску, відчуваючи технічні проблеми, які призвели до тимчасового видалення гри з магазину Steam. Незважаючи на ці перешкоди, гра добре постаріла візуально та все ще приваблює гравців.

Порівняння відео між двома назвами постійно ставить Batman: Arkham Knight попереду Suicide Squad, хоча важливо звернути увагу на відмінності в художньому стилі, що робить точне порівняння складним завданням.

Загін самогубців спочатку привернув увагу майже 7000 гравців під час раннього доступу. Однак через тиждень після повного релізу грі було важко зберегти свою базу користувачів, зазнавши спаду гравців. Очікуване падіння ціни на гру на майбутніх аукціонах може привабити більше гравців, але для такого продукту з живим обслуговуванням, як Suicide Squad, стійкий успіх залежить від підтримки тисяч активних користувачів.

По суті, незмінна привабливість Batman: Arkham Knight і постійна база гравців демонструють труднощі, з якими зіткнулась Suicide Squad: Kill the Justice League у створенні тривалої присутності на ринку ігор.

Майбутнє оновлення знаменує завершення шляху розробки Dead Cells.

Helldivers 2 досягає найвищої кількості одночасних гравців.