in

Випуск перших образів кулера Intel дванадцятого покоління

Чутки про новий кулер для процесора Intel для 65-ватних мікросхем компанії 12-го покоління з архітектурою Alder Lake, схоже, правдиві. Перше зображення цього нового кулера опублікував у Twitter momomo_us, один із відомих викривачів компанії. Здається, це зображення точно таке ж, як і розмито зображення, опубліковане за кілька місяців до кулера Laminar RM1.

Наразі Intel продала всі процесори Core i9 і Core i7, які вона запускає з серії Alderlick, без спеціального кулера, але ці зображення показують, що Intel має намір внести серію змін до кулерів за замовчуванням на i3, i5 і, можливо, i7. чіпси.

Як згадувалося вище, ми вже читали в новинах, що Intel має намір випустити нові кулери Laminar у трьох моделях RH1, RM1 і RS1, які використовуються для відведення тепла від чіпів Intel 35 і 65 Вт. RH1 спеціально розроблений для процесорів високого класу, включаючи Core i9, а RM1 підходить для процесорів Alderlik середнього класу i7, i5 і i3. Нарешті, у нас є модель RS1, яка використовується для невеликих процесорів цієї серії, як і серія моделей i3.

Однак через високе енергоспоживання процесорів Core i9 і Core i7 цього покоління професійним користувачам може знадобитися використовувати систему водяного або повітряного охолодження. Цей новий кулер зі зміненим дизайном включає синю світлодіодну стрічку, яка, ймовірно, того ж кольору, і включає два-два вентилятори. У дизайні системи охолодження дванадцятого покоління Intel акриловий корпус простягається вздовж радіаторів до верхньої частини вентилятора.

Продажі незалежної гри Spiritfarer перевищили мільйон копій

Огляд Angry Alligator