in

Вийшла третя частина серії Modern Warfare.

Ентузіасти Call of Duty по всьому світу отримають безліч нового контенту, який охоплює багатокористувацький режим, режими зомбі та Warzone. Третій сезон відкриває захоплюючу низку вражень, очолюваних шістьма динамічними картами 6 на 6. Спочатку чотири з цих полів битв будуть готові для бою, а додаткова пара планується випустити в середині сезону.

Вирушайте в інтенсивні перестрілки серед розкоші в «6Star», розташованому в розкішних межах розкішної резиденції Дубая. Крім того, пройдіть підступними коридорами «Швидкої допомоги», розташованої в гірській лікарні Арізони. Для тих, хто шукає ностальгійних відчуттів, «Growhouse» переосмислює карту «Sphere» Vanguard, занурюючи гравців у серце лісистого сховища наркоторгівлі. Тим часом «Tanked» запрошує до сутичок серед водних чудес акваріуму та виставки рептилій.

З плином сезону зростає очікування відкриття двох нових карт. «Grime» створює сцену серед моторошної атмосфери покинутого лондонського каналу, а «Checkpoint» створює приголомшливий екшн у грізній твердині Острова Відродження.

Отримайте різноманітні ігрові режими з «Capture and Flag» і «One in the Chamber», що підживлює адреналін, готовими до запуску. З розгортанням сезону «Мінне поле» та «Ескорт» приєднуються до боротьби, обіцяючи нові виклики та стратегічні можливості як для досвідчених ветеранів, так і для новачків.

У довгоочікуваному третьому сезоні Warzone гравці будуть радіти поверненню улюбленої карти Острова Відродження. Завдяки введенню режиму «Відродження» досвід «Королівської битви» отримує нове життя, що дає змогу стійким гравцям знову приєднатися до бою, доки залишається один союзник.

Але це ще не все – охочі новобранці можуть відточити свої навички в нещодавно представленому «Warzone Bootcamp», спеціальному режимі навчання, розміщеному на карті Урзикстану. Створений для командної гри, цей захоплюючий тренувальний майданчик протиставляє команди до чотирьох осіб, доповнених супротивниками зі штучним інтелектом, щоб відточити рефлекси та командну роботу.

Прихильність Activision до залучення гравців яскраво проявляється завдяки ретельному дизайну Warzone Bootcamp, пропонуючи персоналізований досвід солдатам, готовим до суворих боїв. Завдяки включенню супротивників зі штучним інтелектом цей режим служить тиглем для відточування навичок і оволодіння стратегіями, гарантуючи, що кожен гравець готовий до найвищого досвіду Warzone.

Phil Spencer виступає за трансформацію цифрових вітрин на Xbox.

Company of Heroes розриває відносини з Sega