in

У новій виставі актора озвучують Артур Морган і Джоел

Роджер Кларк, американський актор і актор озвучування, найбільш відомий за роллю Артура Моргана у Red Dead Redemption 2, вчора опублікував у своєму Instagram-акаунті фотографію, на якій він і Трой Бейкер одягнені в спеціальний костюм, щоб відобразити рух. Трой Бейкер найбільш відомий за роллю Джоела Міллера у фільмі «Останні з нас». Кларк написав у підписі до цього зображення:

«Я хотів сказати щось смішне, але маю чесно сказати, що робота з Троєм Бейкером, якого я зараз уважно вважаю одним із найкращих у професії, була дуже приємним досвідом. Безпрецедентний талант Бейкера в поєднанні з його високою продуктивністю, цінним досвідом і багатим інтелектом роблять цей проект дуже цінним досвідом. Я з нетерпінням чекаю показати вам усім, що зробила ця дивовижна команда. «Зачекайте на додаткову інформацію».

У цьому пості немає згадки про цей проект, але з одягу цих двох зірок можна зрозуміти всю природу зйомки руху цієї можливої ​​гри. З моменту виходу Red Dead Redemption 2 і високої популярності цього пригодницького бойовика ходило багато чуток про наступний проект Роджера Кларка, але нічого з цього поки що не підтверджено.

Метод боса Insomniac Games, щоб уникнути інтенсивного робочого тиску під час розробки гри

Огляд Forza Horizon 5