in

Bully 2 знову будується

Том Хендерсон каже, що Rockstar Games нещодавно показала деяким людям ігрову версію Bully 2 і, як очікується, представить гру на Game Awards 2021.

Згідно зі звітом, опублікованим на веб-сайті VGC у 2019 році, Rockstar працювала над сиквелом Bully на початку 2010-х, але припинила виробництво через 18 місяців. У повідомленні також цитуються джерела, знайомі з цим питанням, які стверджують, що Ден Хаузер, співзасновник Rockstar Games, разом з низкою його надійних розробників ігор, написали сценарій для Bully 2 у 2008 році, який, очевидно, включав початкові сцени та загальну історію. … Тодішнє джерело VGC повідомило ЗМІ, що Джиммі, головний герой першої частини та багато інших знайомих персонажів, повернеться в Bully 2, і гра почнеться там, де Джиммі перебуває на літніх канікулах у будинку свого вітчима.

Інше відносно достовірне джерело новин, однак, стверджує, що творці ніколи не завершили історію Bully 2 і фактично не вказали, де закінчиться доля Джиммі в Bully 2. Джерело повідомило, що один із варіантів Rockstar полягав у тому, щоб показати частину гри Джиммі, коли він повернувся в школу або навчався в коледжі.

Якщо нове твердження Хендерсона відповідає дійсності, схоже, що Bully 2 знову розробляється на Rockstar, і це може бути хорошою новиною для шанувальників цієї класичної гри.

Керівники Xbox визнають помилки під час закриття Line head Studio

Сем Лейк: Alan Wake 2 буде страшним і підійде для дорослої аудиторії