in

Навіть поради щодо оновлення твердотільного накопичувача консолі Steam Deck

Одним із питань щодо портативної консолі Steam Deck є можливість оновлення пам’яті SSD пристрою, чого Valve, мабуть, не рекомендує, незважаючи на використання порту SSD M.2 2230.

Генеральний директор Valve Гейб Ньюелл прокоментував запитання ряду членів спільноти Reddit Steam щодо нового твердотільного накопичувача Steam Decks. Насправді, більшість запитань аудиторії стосувалися того, чи буде кращим рішенням оновити пам’ять найдешевшої моделі консолі замість дорогої версії на 512 ГБ. Підтверджуючи, що пристрій використовує порт M.2 NVMe 2230 для зберігання SSD -накопичувачів, генеральний директор сказав, що ці пам’яті наразі доступні в різних магазинах, але доступ до них буде не дуже широким і без проблем.

Ці питання спонукали Valve оновити свій офіційний список специфікацій консолі Steam Deck і вказати тип SSD. Крім того, в описі зазначено, що цей диск не призначений для оновлення користувача.

M.2 2230 насправді є найменшим форм -фактором портів SSD, наявних на ринку. Оскільки більшість пристроїв на ринку використовують твердотілі накопичувачі більшого розміру, ці диски зазвичай не продаються окремо на ринку. Тому більшість часу вам доводиться купувати його через eBay або інші автономні платформи, але більшість чіпів, які продаються через нього, були розблоковані з інших пристроїв. Підсумок: Якщо ви придбаєте версію цієї консолі на 512 ГБ, вона обійдеться вам приблизно в 200 доларів, інакше ви зможете отримати накопичувач об’ємом 1 ТБ приблизно за 150 доларів.

Наприклад, на європейському ринку користувачі можуть отримати диски KIOXIA M2 2230 за розумною ціною. У цьому випадку оновлення на 512 ГБ коштуватиме близько 99,5 євро, а моделі на 1 ТБ – близько 185 євро. Тому версію консолі Steam Deck на 64 ГБ можна оновити до 1 терабайта пам’яті за меншою вартістю, ніж офіційна ціна моделі на 512 ГБ. Звичайно, крім додаткової внутрішньої пам’яті, ця модель також має світловідбиваючий дисплей та захисний чохол.

Оголошення дати виходу незалежної пісні Song of Iron

Сомервілль не буде головоломкою -платформерною грою