Огляд Riders Republic

Тим часом Ubisoft поставила на порядок денний більш просунуті цілі з введенням Riders Republic. Збираюся створити гру, яка включатиме кілька різних видів спорту, щоб залучити більше користувачів. Тепер головне питання: чи пропонує Riders Republic хороший досвід, незважаючи на знайомі елементи та досвід, який Ubisoft отримала з минулого? Riders Republic – це взагалі цікавий і різний досвід, але якщо ми подивимося на нього ближче, ми зрозуміємо проблеми, яких я б хотів, щоб не існувало.
Riders Republic — це спортивна гра, яка не розповідає конкретної історії. Насправді ви персонаж, який потрапляє в табір, і в міру просування в грі ви випускаєте такі види спорту, як катання на ковзанах, стрибки з парашутом і їзда на велосипеді. Починаючи гру, Riders Republic просить вас створити свого особистого персонажа. Перша проблема гри пов’язана з її персоналізацією. Для продукту, випущеного в 2021 році, поточна система персоналізації застаріла, і Ubisoft використовувала різні дизайни обличчя для свого продукту, а не в таких випадках, як моделі, які ми бачимо різноманітними.
Це призводить до того, що користувач не може персоналізувати свого персонажа так, як він повинен і можливо. Створивши персонажа, увійдіть у світ Riders Republic, і вас навчать грати в різні частини гри за допомогою кількох ярликів та навчальних відео. Першим доступним видом спорту є їзда на велосипеді, а також інші види спорту. Цікавим у Riders Republic є те, що кожен вид спорту має різні категорії. Наприклад, деякі змагання з їзди на велосипеді передбачають катання на гірських велосипедах, а деякі – змагання з шосейних і парашутних змагань, деякі – з планерами, а інші – з ракетками.
Однак у світі Riders Republic є й інші речі, які роблять гру веселою або дещо погіршують враження глядачів. Дозвольте мені почати з того, що кросплей є однією з причин, чому гра та її сервери завжди переповнені. Тому в ігровому світі завжди багато людей, і ви можете побачити гравців, які займаються різними видами діяльності. Крім того, наявність подій у прямому ефірі та підтримка для 64 людей пропонує зовсім інший та цікавий досвід, а завдяки крос-грі вам не доведеться довго чекати в черзі. Звісно, ​​і в цьому розділі є свої проблеми. Живі події зазвичай проводяться в структурі та середовищі повторюваних змагань, тому вони втомлюються після трьох-чотирьох переживань.


Система Backtrack тут така, що час повертається тільки для вас, а інші гравці продовжують свій шлях. Однак, якщо ви помилково не виграєте чекпойнт і пропустите його, гра сама відкине вас назад, або якщо ви потрапите в аварію, ваш гравець буде скинуто одним натисканням кнопки. Таким чином, наявність системи повернення в згаданих умовах не є тим, що користувач може використовувати. Тобто, якщо в грі є штучний інтелект, і ця структура зазвичай використовується в онлайн-конкурсах.
Візуально Riders Republic схожий на продукт, який під впливом світла сяє і є привабливим, але всередині він не має шарму. Освітлення в грі найкраще, і якщо погода дощова або ви мчитеся під прямими сонячними променями, Riders Republic виглядає чудово, але з точки зору еко-дизайну та деталізації ми не бачимо такого якісного продукту.
Після проходження вищезазначених кроків нарешті настав час вільно бродити у величезному світі гри, де кожен регіон має певні географічні умови. Варто зазначити, що ігровий світ створений за зразком національного парку Йосеміті в США, і в кожному з його різних регіонів, залежно від клімату, проходить велика кількість різноманітних змагань, викликів, колекціонування, атракціонів тощо. Фактично, вибір цієї місцевості дозволив Ubisoft побачити засніжені гори поблизу невеликих сіл, величезні рівнини, ліси та посушливі, непрохідні трав’янисті ділянки, щоб створити умови для будь-якого виду спорту чи розваг, які тільки можна придумати.

Коли ви вперше зможете увійти в ігровий світ, ви зіткнетеся з багатьма різними варіантами. Наявність кількох видів спорту, включаючи їзду на велосипеді, сноуборд, катання на ковзанах, вінг і навіть джетпакінг, а також можливість вибрати будь-який із них у будь-який час, змінить ваш курс у напрямку до певного напрямку гральної карти. З іншого боку, кожен із вищезазначених видів спорту поділяється на кілька різних галузей. Наприклад, сноуборд, лижі та їзда на велосипеді в основному поділяються на дві загальні частини: швидкість і виконання драматичних рухів, і залежно від географічного положення, в якому ви перебуваєте, ви зіткнетеся з різними проблемами, такими як складність перетину маршруту.
Але є проміжний момент, який робить Riders Republic особливим. Насправді, за винятком Wingsout і Jumping, де складне надмірне керування часом дратує, досвід інших видів спорту та хобі, включених у цю гру, дає дивовижно приємний досвід, як у команді, так і як один гравець.
Насправді, Ubisoft Annecy Studios, здається, багато чому навчилася з крутих оглядів. Наприклад, непомітна різниця між специфікою кожного виду спорту разом із жахливим ступенем складності стрибків у Steep зробили це: Комусь не вистачало сміливості та бажання спробувати, а інші види спорту були затьмарені задоволенням від сноуборду.
Розгляд певної кнопки для відновлення перегонів у будь-який момент під час ігрового досвіду Steep показує, що це недобросовісно і складно. Наприклад, те, що зі мною завжди трапляється в цій грі, так це втрата одного з контрольних пунктів на фінальній стадії турніру іноді тривала. Насправді, деякі стежки мають дуже круті схили, і якщо ви перетнете точку, ви не зможете повернутися навіть на метр. Крім того, вивчення світу гри Steep має свої труднощі, і єдиний спосіб досягти висот, коли ви виходите біля підніжжя, — це використовувати нудний джемпер, купити дорогі квитки на гелікоптер або швидко здійснити екскурсію.

На щастя, Riders Republic доводить нам, що принаймні деякі студії Ubisoft не вірять у формулу «однаковий контент у іншому форматі». Насправді гра не тільки виправляє всі недоліки і недоліки назви Steep, але й робить деякі з них точкою опори. Наприклад, широкий і різноманітний кліматичний світ гри поєднується з чудовим розподілом видів спорту та розглядом різних типів велосипедів, скейтбордів та інших предметів, кожен зі своїм рівнем і характеристиками, щоб зробити гру приємною, а гравці періодично залучаються різні види спорту.
З іншого боку, наявність різних налаштувань для персоналізації складності гри, включаючи покращення навичок конкурентів та зменшення спорядження, є іншими сильними сторонами Riders Republic. Крім того, розміщення режиму під назвою Backtrack дозволяє відкотити гру на кілька секунд і виправити помилку, якщо ви відхилите контрольні точки і виникнуть можливі помилки. Нарешті, безкоштовний серфінг в ігровому світі стає задоволенням, незважаючи на швидкісні велосипеди і навіть снігоходи, і ви можете швидко переміщатися різними середовищами ігрового світу і збирати різні предмети або досліджувати захоплюючі атракціони.

музыка - 8
гісторыя - 8.5
геймплэй - 7.5
графічны - 8.5

8.1

Досвід Ubisoft у створенні спортивних ігор у минулому змусив нас побачити Riders Republic. Продукт, який поєднує старий спортивний одяг Ubisoft і є цікавим продуктом.

Оголошено дату випуску пакету розширення Shadow Tactics з виходом нового трейлера

Значний розпродаж Street Fighter 5