Огляд Oddworld: Soulstorm Enhanced Edition

Привіт, привіт, ваша служба. З нами шанувальники сьогоднішньої серії ігор. Сьогодні ми вирішили перевірити версію цієї гри, яка щойно з’явилася на ринку, щоб побачити, як вона працює. Приєднуйтесь до нас після того, як продовжите цей огляд.

Їхніми прихильниками стала серія ігор Escape з минулого. Шанувальники, які можуть дивитися цей серіал з певним упередженням. Тепер ми з вами з останньою версією всіх серій цієї серії. Якщо ми хочемо розповісти про її історію, ми повинні сказати, що вона спрацювала добре. І це історія низки робітників, які потрапили в полон, і насправді ваш обов’язок звільнити їх, а на півночі ви є лідером революції, яку розслідують і формують ці робітники.
На початку гри можна побачити недоліки, в яких головний герой гри обіймає низку травмованих робітників і обіцяє врятувати їх усіх.
Тепер завдання головного героя – потрапити в цей таємничий світ і врятувати всіх ув’язнених робітників.


Сюжет гри ще дуже хороший для такої гри, історія, яка може розважити глядачів, а місцями зацікавити.
Вибір історії гри ідеально вписується в простір, в якому відбувається гра, а також усі інші середовища та простори, які ми бачимо на інших етапах, і це можна вважати дуже позитивним моментом.
Все, що ми можемо сказати про історію гри, це більше, і, звісно, ​​поки гра добре виконувала свою роботу, але від історії гри до іншого моменту гри, моменту, який може бути головною силою ця гра є її геймплеєм.
Геймплей також добре продуманий: у різних частинах гри можна побачити, як головний герой, що має в своєму розпорядженні різні предмети, повинен перемогти їх зі своїми ворогами.
Однією з речей, які мені дуже сподобалися, було те, що ви не можете мати справу безпосередньо з ворогом, ви повинні мати справу з предметами, які є в його розпорядженні.
Тепер вам може бути цікаво, що входить до складу цих елементів. Треба сказати, що всі можливості, які є у головного героя, щоб перемагати і вбивати ворогів під час гри дуже широкі.
Останні характеристики можуть свідчити про розумову силу головного агента, за допомогою якої він може керувати ворогом і перетворювати його в зомбі, які контролюють себе, зомбі, які можуть перемогти інших ворогів, або навіть в пастки, які знаходяться на шляху до нейтралізації.
Іноді провал цих планів закінчується втратою життів ворогів, тобто їх ставлять на міни, які знаходяться на землі.Ви можете відкрити шлях і продовжувати гру.
Але це не так з картами.Ми говорили про вбивство ворогів, тому потрібно говорити про інші випадки, які не впливають на вбивство ворогів як перший випадок, але мають великий ефект в ігровому процесі, наприклад, протагоніст У нього є мішок з маслом і бензином і мішок з водою, які, коли він стикається з вогнем, кидаючи свій мішок з маслом або бензином, вони можуть подвоїти вогонь і викликати пожежу, і, викидаючи мішок з водою , вони можуть загасити.

Інший варіант кидка в цій грі – це смуги, які потрапляють в категорію головного героя, які він може кинути у ворога, щоб змусити його написати на ньому, а потім вибухнути і загинути. Втратити себе
Середовище дизайну також добре створено з дизайнами, які ви можете переглянути за лічені хвилини та насолоджуватися.
Як ми згадували на початку, середовище, яке існує в цій грі, дуже узгоджується з історією гри, і темна історія також змішується в темному середовищі. Ця гра зробила це добре.
У деяких частинах гри головний герой звільняє полонених робітників, і ці працівники йдуть з вами. Однією з можливостей, які можна зробити з цими працівниками, є те, що ви можете працювати в групах і контролювати їх. Що робити, а що не робити
Звичайно, слід зазначити, що в деяких частинах гри вам обов’язково потрібні ці працівники, щоб розгадати деякі головоломки і загадки в грі, тому що ви не можете вирішити ці головоломки самостійно. І вам потрібні деякі з цих працівників, щоб зрозуміти їх, хоча також варто зазначити, що ці працівники можуть легко втратити життя й залишитися одні на вашому шляху, тому будьте обережні з ними, поки не торкнетеся
Але якщо ми хочемо вказати на недоліки гри в цілому і сказати, що всі моменти в грі спрацювали добре, і гра має незначні недоліки, невеликі графічні недоліки, такі як уповільнення деяких анімацій або, наприклад, деякі відеобанки, видимі в гра.

І в грі є головоломки, які роблять гру одноманітною і переносять її у світ таємниць і гарних здогадок, але ці головоломки через деякий час повторюються. Що ж, це не означає, що в них немає різноманітності, можливо, якщо розширення цієї гри спричинить те саме
Якщо ми хочемо поглянути на цю гру в цілому, багато частин є успішними. Діяли, а деякі — невдалими, що можна проігнорувати через успіх у поганих частинах гри
Графічні недоліки та журнали завжди викликають переслідування в грі і фактично є одним із поширених і відчутних недоліків цієї гри
Але в цілому можна сказати, що ця гра змогла створити гарний розважальний ефект для глядачів і досить успішно досягла поставлених цілей і досягла їх.
Наша команда повністю рекомендує вам цю гру, дорогі, щоб ви могли годинами веселитися та насолоджуватися темною графікою та захоплюючою історією цієї гри в повній мірі.

музыка - 8
гісторыя - 8.5
геймплэй - 8
графічны - 7.5

8

Якщо ви шукаєте веселу гру з гарною графікою та захоплюючим ігровим процесом, я однозначно рекомендую цю назву.

Zombie Dog Show on Netflix Resident Evil

Nvidia не пропонує еталонну модель відеокарти RTX 2060 12 гігабайт