ОГЛЯД Dairoku: Agents of Sakuratani

Гра, з якою ми стикаємося сьогодні, — це гра, орієнтована на історію, в якій ми маємо справу з різними персонажами та персонажами, і насправді історія цієї гри — це ідентичність та характер цієї гри.
Ну, якщо ми хочемо перейти до основного моменту цієї гри, ми повинні сказати, що ця гра розповідає про чоловіка на ім’я Шино, молоду дівчину, найняту урядовими силами. Щоб не сталося прикрих подій, відбудеться, але історія не така проста, і при такому розвитку історії ми бачимо багато проблем і конфліктів між героями.
Можна сказати, що в цих фантастичних іграх насправді є жива душа, яка завжди перебуває у взаємодії з персонажами цієї гри, і ви відчуваєте, ніби живете у світі цієї гри і є одним із її персонажів.
Але мінусом історії цієї гри є істоти, яких називають рекламою, і ви повинні зупинити їх своїми надприродними здібностями.
Але якщо ми хочемо поговорити про інших персонажів у грі, ми повинні сказати, що персонажі дуже різноманітні, і ви можете зустрітися з ними в ході гри.Персонажі, кожен з різними персонажами, герої люблять коти і інший світ моди.
Буквально кілька секунд тому я зрозумів, наскільки різними можуть бути ці персонажі, і ця відмінність має величезний вплив на розвиток історії, про наслідки якої ми поговоримо пізніше.


Наразі я зрозумів, що головний герой нашої гри має неприродні сили, завдяки яким він може бачити душі загалом і бачити те, чого не бачать інші.
Протягом усієї історії цієї гри, коли головного героя наймають урядові сили, перед ним постає завдання протистояти злим силам, що робиться всередині іншого світу, який називається світом мертвих.
У цій грі загалом у вас є 6 варіантів, кожен з яких може привести до іншого шляху. Загалом 5 з цих 6 варіантів закінчуються романтичними способами. Один з варіантів – завершальні етапи.
Але на відміну від інших ігор, які працюють на цьому даху, завершальний етап цієї гри – це замок, який можна пройти різними способами і з іншим персонажем.
На ранніх етапах це може бути трохи нудно, поки аудиторія не зможе взаємодіяти з усіма персонажами та познайомитися з ними, це може зайняти багато часу і нікого не залучати до таких ігор.
Спочатку ми сказали, що маємо справу з різними персонажами, багато голів у грі обмежуються п’ятьма-шістьма людьми.
Персонажі, з якими ми познайомимося пізніше, і зрозуміємо, як у них формувався дух і який вплив він має на історію гри.
Перший персонаж, про якого ми хочемо поговорити, це насправді лис, який став людиною і має дуже довге життя, який також є лідером групи, а в плані моди вважає себе дуже просунутим і попереду. Вони намагаються утримати всіх навколо себе, навіть якщо вони погано пам’ятають людей у ​​минулому, тому уникають їх якомога частіше.
Наступний персонаж, про якого ми хочемо поговорити, — це наступний персонаж, про якого ми хочемо поговорити. Тут багато
У персонажа Окамі є свої жарти та здібності, хоча він також має романтичні стосунки з Шино, що є найкращими романтичними стосунками в цій серії.

Насправді, його шлях у грі — це більш маргінальна робота, яку він повинен виконувати в команді, він це робить добре, хоча зрештою це не вирішує проблеми.
Але ми підходимо до одного з інших персонажів, який один має завдання зробити гру смішною, і можна сказати, що це одне з головних завдань у грі і якимось чином взаємодіє з усіма іншими персонажами.
Це влада, вона включає в себе сили, які решта перебувають у владі, сили, які відрізняють цього персонажа від інших, про які ми говорили в цьому огляді, як ми вже сказали, він має здатність бачити те, що можуть інші. Вони цього не бачать, і це робить його особливим
Однією з найважливіших речей у ігровому процесі є те, що графік у грі показує вибір гравця, чи приведе він його до того шляху, який він хоче, чи він повинен вибрати інший шлях з іншими виборами. Щоб отримати те, що він хоче
Насправді, ця чудова функція в цій грі від мережі гравців може прийти в будь-який момент і дістатися до історії, яку я хочу, і більше не боятися, що зрештою вони очікують поганого кінця для персонажів, які їм подобаються. Наприклад, деякі гравці можуть захотіти бути більш активними в романтичних сферах гри, що можна використовувати, щоб зробити правильний вибір, використовуючи ту саму діаграму, що показує їхній вибір, щоб вони могли досягти романтичного поля з персонажем на свій вибір.
У грі також є невеликі міні-ігри, з якими ви зустрінетеся на шляху деяких персонажів. Звичайно, ми не можемо вважати ці міні-ігри чимось унікальним, оскільки вони не впливають на основний процес гри. Насправді ви йдете тим же оригінальним шляхом, що і зазвичай.
І грати в ці ігри настільки легко, що навіть маленька дитина легко зможе. Наприклад, одна з ігор полягає в тому, що ви вчасно натискаєте кнопки, щоб намалювати п’ятикутну зірку.

У цій грі може бути більше різноманітності в грі, якщо розмістити більше міні-ігор на шляху персонажів і більше взаємодії і принаймні більше персонажів.
Як бачимо, самі персонажі приносять задоволення і задоволення самі по собі, але здається, що грі чогось не вистачає і страждає від цього, що, як ми всі знаємо, могло б бути набагато веселіше, але це могло б добре зробити вашу аудиторію , хоча це не означає, що ця гра може бути дуже нудною і не варта її досвіду, навпаки, ця гра настільки весела, наскільки вона може розважити та задовольнити вашу аудиторію. Ви сказали, що персонажі в цій грі – це кожен ексклюзивний і унікальний персонаж, який має багато відмінностей, і ми можемо говорити про це, але в цілому персонажів у грі не так багато, і це негативна річ, і в цьому плані гра можуть мати сильніші партії.

Картки цих ігор мають ті особливості, які підходять для них самих, і, як ми вже говорили про них, ви знаєте, що ця гра заснована на їхніх персонажах та історіях, і вони є основним значенням цієї гри і в різних як ви можете робити різні речі, щоб ці персонажі насправді взаємодіяли один з одним, щоб рухати вашу історію вперед і назад, а на діаграмі, про яку ми говорили в розділі ігрового процесу, ви можете побачити, яке є остаточне рішення. Ці рішення – це те, де ви знаходитесь і яка доля чекає вас у кінці, чекаючи ваших героїв від своїх супутників. Якщо у вас їх немає, ви можете змінити їх і відправитися куди завгодно. Як ми вже говорили, в цій грі немає новин, і ви в ній. Ви можете вибрати будь-який з її предметів і вирішити, де ви хочете бути або де ми закінчимо гру.
Ну, це позитивний момент у грі. Це сильна сторона, тому що в інших іграх цього жанру такої можливості немає, а у персонажів і персонажів, а також у аудиторії, яка завжди грає з цими персонажами, є стрес. Наканд вчиняє інших у грі, роблячи неправильний вибір і невірні персонажі, втрачаючи свого друга і більше не бачивши їх у грі

музыка - 6.5
гісторыя - 8
геймплэй - 6
графічны - 6.5

6.8

Персонажі гри дуже милі, і різні шляхи, які існують для кожного з них в середині гри, можуть утримати глядачів надовго.

Nvidia не пропонує еталонну модель відеокарти RTX 2060 12 гігабайт

Вирішіть проблеми з багатокористувацькою частиною Forza Horizon 5 за допомогою майбутнього оновлення