ОГЛЯД Sakura Santa

Якщо ви є підписником нашого веб-сайту, ви вже повинні були зрозуміти, що ми переглянули багато художніх романів, і сьогодні ми хочемо повторити це, перейти до іншого художнього роману та продовжити цей огляд разом із нами. Будь зі мною
Оскільки ви знайомі з жанром ідеалів образів, ви повинні знати, що цей жанр насправді є образами, які з’являються один за одним, і ми стикаємося з діалогами та текстами, які насправді рухаються вперед, як книга оповідань, і вони стають прекрасною грою.
Гра Sakura Santa також належить до того ж жанру, гри, в якій персонажі можуть викликати різні речі, вибираючи їх перед вами.
Як випливає з назви, ця гра обертається навколо володінь.Ця гра вже має багато версій, таких як Sakura Beach і Sakura Fantasy.
Мені було дуже цікаво подивитись, як Санта став дівчинкою і як насправді розповідається історія гри. Треба сказати, що з цього приводу немає хвилювань і історія гри відбулася в найкращому вигляді.
Насправді, історія гри розповідає про хлопчика на ім’я Кодзі, який проводить свої різдвяні дні, і він також переживає, що йому доведеться провести різдвяні дні на самоті від своєї сім’ї, тому він йде до храму і починає молитися.


Раптом молитви відповідають, і він зустрічає не тільки одну людину, а й трьох дівчат, у кожної з яких є свої різні та окремі історії, які мають великий вплив на історію гри.
Насправді, наратив гри такий, що щодня ти повинен вирішувати, з ким із цих дівчат ти хочеш провести день замість головної героїні, і від цих рішень залежить, який день попереду та історія гра про. Пінк йде
Перший персонаж, якого ми зустрічаємо, — дівчина у формі лисиці на ім’я Акіна, яка також дуже прив’язана до храму, де вона молилася. Зрозумійте історію гри, яка стоїть за його історією
Наступний мультфільм під назвою Іцумі насправді є другом дитинства головного героя і він його не бачив з дитинства.Звісно, ​​треба сказати, що він відрізняється від власного дитинства і дуже працьовитий персонаж, яким він працює в кафе і історії з дитинства залишилися невідомими для головного героя, і якщо у вас буде більше контактів, ви можете дізнатися з цих історій.
Але третій персонаж і останній персонаж цих оповідань, якого можна назвати головним героєм цього серіалу, називається Сакура, яка є Сантою.
Насправді, вона дочка оригінального Санти, той самий старий Санта з довгими білими бородами, якого всі ми знаємо, але я повинен сказати, що персонаж, з яким ми стикаємося в цій історії, зовсім не такий, і дуже невинний держава і Він невинний
Історія гри полягає в тому, що ви можете вибрати свої стосунки з будь-яким із цих персонажів і спробувати встановити стосунки з одним із цих трьох персонажів, і якщо ви це зробите, ви можете зробити фонові історії та також зрозуміти минуле цього конкретного персонажа

Кожен з цих персонажів одягнений по-особливому, якщо одяг наближає їх до сексуальних станів і робить цю гру в цьому плані мало чим відрізнятися від попередніх ігор.
Звичайно, ви можете мати особливі стосунки з усіма трьома персонажами в цій грі, але це дає вам можливість зосередитися на конкретному персонажі, і, таким чином, ви не зможете зрозуміти історію гри, як слід.
Мені особисто Акіна подобається більше, і я намагався більше зосередитися, але я не хочу розповідати вам більше про її історію, тому що історія може бути зіпсована для гравців, а ми зовсім не хочемо цього робити.

Художні дизайни дуже відповідають цій колекції. Звичайно, я говорю про дизайн попередніх версій, також присутні в цій версії, і ми знайшли багато подібності з цією версією та попередніми версіями, що, я повинен сказати, є дуже поганий момент. Хоча це може бути повторюваним для шанувальників серіалу, які стежили за всіма версіями, для мене це було дуже цікаво і красиво, коли я вперше натрапив на цю версію.
Історія гри не приносить вам жодних проблем і складнощів, і насправді вся мета гри полягає в тому, щоб ви проводили щасливі години з цією грою, і можна сказати, що вона дарує гравцям великі емоції, хоча і Не можна ігнорувати той факт, що всі персонажі в грі прийняли сексуальний і сексуальний стан, який міг би привернути деяких гравців, і можна сказати, що ця гра для дорослої вікової групи і зовсім не підходить для дітей. не
Історія гри, яка є ядром цієї гри, триває недовго, і можна сказати, що якщо ви приділите час виключно кожному персонажу, кожен з них займе у вас від 30 хвилин до години, а якщо ви хочете Щоб розповісти історію кожного персонажа Досвід окремо, я повинен сказати, що в кінцевому підсумку гра займає від 3 до 4 годин, і якщо ви можете швидко читати тексти та діалоги, які з’являються в грі, я повинен сказати, що це займе менше часу, ніж ви повинні перевірити.

Вибір, який трапиться на вашому шляху, і ви вирішите мати можливість розповісти історію гри по-іншому, не повинен бути занадто довгим і складним, обмеженим і дуже простим вибором, який може зробити кожен, але сама сюжетна лінія може бути різною і залежить від твій смак у цій грі
Ще одним дуже позитивним моментом у грі є взаємодія всіх персонажів та інших, і саме таким чином ці персонажі знаходяться далеко один від одного, і якщо ви по-особливому, взаємодійте з одним із них і втрачаєте Ні, це не так, але персонаж у грі насправді взаємодіє один з одним, і це передає силу історії гри, хоча, як ви згадували раніше, в деяких частинах немає складності, і історія гри хоче Залучайтесь і кидайте виклик, як він є, який хоче принести їм щасливі години і змусити їх сидіти біля своїх ігрових автоматів і насолоджуватися цією грою в повній мірі.
Так, насправді мета гри полягає в тому, щоб ви насолоджувалися, а іноді вона також дає вам теми сексуальних сцен, що змушує вас відчути різноманітність у цій грі, хоча суть ігор цієї серії насправді є їхньою метою . Саме з цих питань і хоче перенести своїх гравців у інший світ, який вони створили, щоб вони могли бачити те, що бачать творці.

Це був дуже приємний досвід, тому що мені подобається на деякий час побути від основного світу, а також у світ, де все оформлено в барвистий і простий спосіб і хоче відвести вас від будь-якої складності у світ нічної краси Крім того, дизайни, в яких також існує ця гра, роблять її більше і змушують вас все більше і більше занурюватися в цей світ, подібно до дизайнів, які ми бачили в попередніх версіях, і сексуальних дизайнів у грі. деякі, які не можна використовувати з цією роботою, але це повністю для цієї гри для дорослих, але що ж, серія цих ігор націлена на ці сексуальні конструкції, і не можна сказати, що ця гра підходить для дітей і дорослих повинні завжди відчувати ці ігри. Повільно
Дизайн персонажів у цій грі вписується на диво дуже ретельно.Персонажі в цій грі розроблені якнайкраще і найкращий вірш і світ, який створюють для цієї гри, щоб задушити і здається, що вони присутні в цьому світі з самого початку. Можна сказати, що персонажі на цьому сайті взаємодіють один з одним, а також своїми особистісними характеристиками, кожен з яких відрізняється один від одного, і якщо ви шукаєте їх характеристики, я повинен сказати, що ми повинні спочатку вивчіть це, тому що ми спочатку про кожного Про кого з цих персонажів ми говорили окремо.

музыка - 6.5
гісторыя - 7
геймплэй - 6
графічны - 6.5

6.5

Дуже унікальні дизайни, які відповідають ігровому середовищу, а також безліч діалогів та історій, які існують у цій грі, ви зможете отримати масу задоволення за три-чотири години та насолодитися всіма персонажами, які існують у цьому світі.

ОГЛЯД The Gunk

Велике шоу Final Fantasy 16 майбутньої весни