in

Unity зазнає значного скорочення робочої сили, що призводить до значної кількості звільнень.

Unity офіційно оголосила про значну реструктуризацію, яка передбачає скорочення робочої сили на 25%, що означає скорочення близько 1800 робочих місць. Цей крок є ключовою частиною стратегічної реорганізації Unity, спрямованої на вдосконалення основних аспектів бізнесу та підготовку до сталого зростання в довгостроковій перспективі. Комплексний план реструктуризації, оприлюднений в нещодавній нормативній документації, окреслює амбітний графік завершення звільнень до кінця поточного фінансового року в березні.

Це останнє скорочення робочої сили стало четвертим подібним випадком протягом року для Unity, періоду, коли компанія бореться з помітними змінами в керівництві. Раптовий відхід генерального директора Джона Річчіелло в жовтні створив основу для тижнів невизначеності, посилених суперечками навколо запропонованих Unity планів монетизації свого двигуна. Подальший відхід від цих суперечливих стратегій отримання прибутку був викликаний гучним спротивом з боку спільноти розробників.

Джеймс Вайтхерст, тимчасовий генеральний директор і колишній глава IBM, зазначив, що реструктуризація Unity виходить за рамки простого коригування робочої сили. Він натякнув на ширшу програму трансформаційних змін, щоб привести компанію до її фундаментальних цілей. Квартальний звіт Unity про доходи, оприлюднений на початку листопада, проливає світло на багатогранний характер цих структурних змін. Вони охоплюють припинення певних продуктів, значне скорочення робочої сили, що потенційно вплине на до семи тисяч співробітників, і скорочення офісних приміщень.

Ініціатива з реструктуризації, що триває, підкреслює прагнення Unity зміцнити свою основну діяльність, адаптуватися до динамічного ринкового ландшафту та забезпечити міцну основу для сталого зростання. Ці зміни представляють собою стратегічну відповідь на виклики, що постають перед нами, готовність прислухатися до відгуків розробників і проактивну позицію, щоб позиціонувати Unity для міцного та процвітаючого майбутнього в сферах розробки ігор і технологій, що постійно розвиваються.

«Спадщина Гоґвортсу» продано понад 22 мільйони примірників.

Продовження Cyberpunk 2077 зараз активно розробляється.