in

Ubisoft Forward дражнить Prince of Persia: The Lost Crown DLC.

Потрапте в центр уваги події Ubisoft, де Prince of Persia: The Lost Crown виграє шоу, захоплюючи глядачів своїм динамічним ігровим процесом і захоплюючими оновленнями. На передньому краї — безкоштовне оновлення Divine Trials, яке є свідченням прагнення гри до цікавого вмісту. На гравців чекає безліч випробувань, включаючи бойову майстерність, сміливий платформер і карколомні головоломки. Це оновлення не тільки збагачує ігровий процес, але й представляє безліч нових елементів зовнішнього вигляду, щоб налаштувати вашу подорож. Однак справжня родзинка полягає в захоплюючих нових битвах з босами, які обіцяють перевірити навички гравців, як ніколи раніше.

Захоплення зростає, оскільки оновлення стає доступним для гравців одразу, гарантуючи, що пригода ніколи не втрачає своєї переваги. Але на цьому гострі відчуття не закінчуються; шанувальники з нетерпінням чекають випуску пакета сюжетних доповнень, запланованого на вересень 2024 року. Завдяки обіцянкам подальшої глибини оповіді та захоплюючої розповіді, це розширення збирається поштовхнути гравців у незвідані території всесвіту Принца Персії.

Крім того, доступність гри на багатьох платформах, включаючи ПК, Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X і Xbox Series S, гарантує, що гравці з усіх верств ігрового життя можуть приєднатися до пригод. Незалежно від того, чи ви досвідчений ветеран, чи новачок у серії, Prince of Persia: The Lost Crown обіцяє незабутню подорож, наповнену діями, інтригами та незабутніми моментами.

Відкрийте для себе геймплей Assassin’s Creed Shadows від Ubisoft Forward.