in

Starfield досяг найвищих продажів у вересні в Сполучених Штатах.

В останньому оновленні ігрової індустрії було опубліковано довгоочікуваний вересневий звіт про продуктивність, який дає розуміння стану ринку відеоігор. Starfield, блокбастер від Bethesda, який вийшов 6 вересня для ПК і Xbox Series X|S, став незаперечним чемпіоном місяця, отримавши звання найбільш продаваної гри у вересні. Примітно, що велика заслуга в цьому успіху належить версії гри для ПК. Крім того, Starfield забезпечила собі місце серед еліти, посівши сьоме місце серед найбільш продаваних ігор за весь 2023 рік.

У жорсткій боротьбі за перші місця Mortal Kombat 1 посіла друге місце в списку найбільш продаваних ігор за місяць. Ця виняткова продуктивність була насамперед приписана гравцям на платформах PlayStation 5, ПК, Xbox і Nintendo Switch. Mortal Kombat 1 також стала восьмою грою-бестселером у 2023 році, демонструючи її незмінну популярність і незмінний успіх.

Загальні дані про продажі за вересень показали значне зростання на 13% порівняно з тим самим періодом попереднього року, що призвело до загального доходу в 3,8 мільярда доларів, отриманого індустрією відеоігор.

Зміщуючи фокус на сектор обладнання, це малює дещо іншу картину. У дивовижному повороті подій відбулося зниження продажів апаратного забезпечення на 8%, що призвело до загального доходу в 451 мільйон доларів США за місяць. Консоль дев’ятого покоління від Sony, PlayStation 5, стала лідером, забезпечивши не тільки звання найбільш продаваної консолі місяця, але й утвердившись як найкраща консоль 2023 року. Її давній суперник, дев’яте покоління консолі Серія Xbox також досягла успіху, посівши друге місце серед консолей-бестселерів у вересні у Сполучених Штатах, посилюючи поточну конкуренцію між цими ігровими гігантами.

ОГЛЯ Vampire: The Masquerade – The New YorkBundle

Вивчення можливості запуску гри Pentiment на комутаторі Nintendo.