in

Starfield випустить ще один сюжетний пакет розширення.

Після періоду спорадичних оновлень Bethesda збільшила свій графік випуску для Starfield, з двома основними оновленнями, які вийшли послідовно в травні та червні для цієї космічної рольової гри. Такий темп буде продовжуватися, і на горизонті буде додатковий вміст і оновлення, включно з платним доповненням Shattered Space. Однак невідомо, чи зможе Bethesda витримати цей швидкий розвиток і випустити каденцію в довгостроковій перспективі.

Говард підтвердив, що оновлення заплановано на другий рік випуску гри, але зазначив, що частота та час цих оновлень будуть різними.

«Кількість і час цих оновлень відрізнятимуться залежно від типу оновлення та стану розробки на той момент», — пояснив Говард. «Будуть періоди з коротшими інтервалами між оновленнями та інші з довшими проміжками для більш істотних оновлень».

Говард визнав, що, незважаючи на те, що останні оновлення були випущені у швидкій послідовності, цілком імовірно, що наступне оновлення займе більше часу. Ця модель змінних інтервалів між оновленнями збережеться, оскільки студія зосереджується на наданні значного вмісту протягом другого року безкоштовних оновлень.

Він підсумував: «Очікуйте довшого очікування між оновленнями, оскільки другий рік ми зосереджуємося на основному вмісті. Ми прагнемо, щоб наша спільнота була добре поінформована про наші плани».

У Dragon Age: The Veilguard немає платежів у додатку та динамічних боїв.

ОГЛЯ Still Wakes the Deep