in

Star Wars Outlaws обіцяє експансивну пригоду у відкритому світі.

Star Wars Outlaws виглядає як крутий відкритий світ, і люди з Ubisoft, відомі своєю майстерністю у створенні цих експансивних ігор, стоять за цим. У грі слідує за Кеєм, нашим головним чуваком, трохи новачком у кримінальному середовищі, який досліджує величезну галактику Зоряних воєн. Уявіть собі це: гамірні міста, таємничі краєвиди, і ви можете мандрувати пішки, спідером або власним космічним кораблем!

Отже, мрія Кея — мати власний космічний корабель, який би зробив його затишним домом і великою поїздкою в космос. За словами режисера оповідання, космічні подорожі для розбійників можуть бути одночасно захоплюючими та ризикованими. Збившись зі звичного шляху, ви можете натрапити на круті винагороди. Наприклад, уявіть, що ви махнете імперським кораблем під час місії, а потім заскочите на свій спідер, щоб перевірити район Тошара на наявність прихованих скарбів. Гра винагороджує твою цікавість, чоловіче!

І зрозумійте, історія розгортається між «Імперія завдає удару у відповідь» і «Поверненням джедая», коли всесвіт «Зоряних воєн» виглядає як дикий захід. Імперія настільки захоплена іншими речами, що не може стежити за всіма порушниками правил, що дає цій групі розбійників ідеальний шанс створити неприємності. Це схоже на повну пограбування пригоду в галактиці Зоряних воєн, і це звучить досить дивно!

Little Nightmares, ймовірно, отримають розширене продовження.

Prince of Persia: The Lost Crown офіційно розкрила свої системні вимоги.