in

Sam Lake: Alan Wake 2 стане найкрасивішою грою в історії Ramdi

З останніх ігрових новин ми дізналися, що Alan Wake II, за словами творців, буде найкрасивішою грою Ramdi, а для її розробки буде використаний власний ігровий движок. Після місяців неодноразових чуток Remedy Entertainment нарешті офіційно представила Alan Wake 2 на Game Awards 2021.

Враховуючи, що Alan Wake 2 є продовженням однієї з найпопулярніших робіт в історії відеоігор, яку шанувальники просять про нову версію протягом десятиліття, не дивно, що багато гравців із захватом відчули цей ефект. Рамді дав сміливі та великі обіцянки щодо Alan Wake 2, назвавши її першою вцілілою грою жахів студії.

Ramdi Entertainment Company використовує будь-яку можливість, щоб підвищити хвилювання шанувальників. Насправді, Сем Лейк, креативний директор і сценарист Alan Wake 2, зробив сміливі заяви про технічні та візуальні аспекти гри в інтерв’ю Ionian Media. Спочатку було підтверджено, що Alan Wake 2 буде розроблено з внутрішнім ігровим движком Northlight. Цей ігровий движок Ramdi раніше використовувався для розробки Quantum Break, Control та однокористувацької кампанії CrossfireX. Отже, хоча Epic Games публікує Alan Wake 2 і фінансує його розробку, ігровий движок Unreal Engine 5 не використовується для його виробництва.

«Гра [Alan Wake 2] заснована на ігровому движку Northlight», — сказав Сем Лейк. Ми віримо, що, особливо для створення такого досвіду, в якому атмосфера та стиль важливіші, ніж будь-коли, наше достатнє знання ігрового движка Northlight допомагає нам зосередитися на певних аспектах і навіть у деяких сферах. «Давайте вийдемо далі». Крім того, за словами креативного директора гри, гравцям варто очікувати чудових результатів від візуальних ефектів Alan Wake 2. «Alan Wake 2 буде найкрасивішим Ramdi Entertainment в історії компанії», — пояснив Сем Лейк.

Визначення дати виходу A Memoir Blue

Гра Banjo-Kazooie на Nintendo Switch онлайн