in

Returnal розробники створюють нову AAA-екшен.

Housemarque, студія, якою давно захоплюються її фанати, досягла нових висот визнання з випуском Returnal, ознаменувавши ключовий момент, коли вони стали ексклюзивним основним розробником для PlayStation. Цей стратегічний крок не тільки підвищив їхній авторитет, але й спрямував їх на подальші інновації в ігровій індустрії.

Незважаючи на відсутність офіційних оголошень, спокусливі подробиці про їхній майбутній проект з’явилися в нещодавньому списку вакансій на LinkedIn. Housemarque активно шукає старшого ігрового дизайнера для бойовика AAA, підкреслюючи своє прагнення розширювати межі геймплея та оповідання в цьому жанрі. Перелік особливо підкреслює досвід роботи з Unreal Engine як обов’язкову умову, що повторює використання ними передових технологій, які характерні для Returnal.

Крім того, наголос на дизайні сцени, зіткненнях з ворогами та битвах з босами в оголошеннях про роботу свідчить про продовження фірмового стилю Housemarque — інтенсивні, захоплюючі враження, які глибоко резонують з гравцями. Це узгоджується з їх послужним списком щодо високооктанового ігрового процесу та насиченого оповідання, які стали синонімом їхніх пропозицій для PlayStation 5.

У 2022 році Housemarque підтвердила, що їхнє наступне підприємство представить свіжу інтелектуальну власність, сигналізуючи про сміливий новий напрямок для студії. Відхід Гаррі Крюгера, ключової фігури Returnal, ще більше підкреслює цей перехідний період, знаменуючи кінець епохи, прокладаючи шлях для нового творчого лідерства та перспектив у команді. У міру того, як у ігровій спільноті зростає очікування, усі погляди прикуті до Housemarque, щоб побачити, як вони знову перевизначать межі інтерактивних розваг.

Створення персонажів у Dragon Age: The Veilguard надзвичайно складне.

Продовження Cyberpunk 2077 зробить акцент на соціальну критику.