in

Porsche Vision GT; Концептуальний суперкар був представлений для Gran Turismo 7

Granturismo — один із найстаріших видів автомобільних розваг для ігрових приставок. Перший епізод серіалу був представлений у 1997 році для першої PlayStation і мав приголомшливий успіх. Сьоме видання GranTurismo вийде на початку 2022 року для PlayStation 4 і 5. Наразі для цієї гри підтверджено 90 гонок і 420 автомобілів.
Багато відомих автомобільних компаній, таких як McLaren, Mercedes-Benz, Jaguar, Bugatti і Lamborghini, розробили концептуальні моделі для гри GranTurismo. Цього року Porsche також розробив концепт-кар для цієї гри під назвою Vision GT, який крім графічного режиму також виконаний в реальному розмірі.

Керівники Porsche описали концептуальну модель Vision Grant Turismo як попередній перегляд електричного суперкара майбутнього. Дивлячись на дизайн цієї моделі, можна зробити висновок, що автомобіль Porsche популярний для Grantourismo і має шанси на масове виробництво. Багато концепт-карів, створених для ігор, не мають цієї умови Багато відомих автомобільних компаній, таких як McLaren, Mercedes-Benz, Jaguar, Bugatti і Lamborghini, розробили концептуальні моделі для гри GranTurismo. Цього року Porsche також розробив концепт-кар для цієї гри під назвою Vision GT, який крім графічного режиму також виконаний в реальному розмірі.

Керівники Porsche описали концептуальну модель Vision Grant Turismo як попередній перегляд електричного суперкара майбутнього. Дивлячись на дизайн цієї моделі, можна зробити висновок, що автомобіль Porsche популярний для Grantourismo і має шанси на масове виробництво. Багато концептуальних валют, створених для ігор, не мають цієї умови.

Вирішіть проблеми з багатокористувацькою частиною Forza Horizon 5 за допомогою майбутнього оновлення

Відкриття Rock у Fortnite і початок третьої глави гри