in

Luto: приголомшлива гра жахів, натхненна демонстрацією PT, піднімає планку страху та інтриг

Жанр жахів продовжує залишатися улюбленим серед геймерів, і останніми роками було випущено кілька високо оцінених ігор жахів, які привернули увагу гравців у всьому світі. З такими назвами, як ремейк «Мертвого космосу», що відроджує класичний серіал, і довгоочікуваний «Пробудження Алана 2», що розробляється, жанру жахів приділяється значна увага.

Хоча деякі з цих ігор жахів широко висвітлюються, є приховані перлини, які заслуговують на визнання ентузіастів жахів. Серед них «Luto», незалежна гра жахів, яка зараз розробляється невеликою іспанською командою Broken Bird Games, яка починає свій перший проект. Незважаючи на те, що про нього менше говорять, розробники ефективно використали свої ресурси, зробивши «Луто» амбітним та інтригуючим проектом.

«Луто» глибоко занурюється в психологічний жах, занурюючи гравців на роль персонажа, який прикутий до свого будинку з причин, які ще не повністю розкриті. Розповідь розгортається під час втрати коханої людини, заглиблюючись у теми тривоги та депресії. Незважаючи на те, що багато деталей залишаються оповитими таємницею, розробники запевняють гравців, що сюжетна лінія заглиблюватиметься в глибокі психологічні проблеми, створюючи досвід, який спонукає до роздумів.

Що стосується ігрового процесу, «Луто» чудово створює захоплюючі моменти, вимагаючи від гравців досліджувати нав’язливі атмосферні куточки будинку, намагаючись пережити кошмар. Геймплей поєднує в собі дослідження та дію, а напружені страхи від стрибків підсилюють жах. Крім дослідження, гравці повинні розгадувати головоломки, щоб отримати доступ до нових кімнат, додаючи різноманітності ігровому процесу. Хоча головоломки не такі складні, як у старих іграх Resident Evil, головоломки представляють цікаві завдання, які занурюють гравців у гру.

У розробці “Luto” очевидне натхнення культової демонстрації PT. На основі приголомшливих образів PT гравці стикаються з жахливою примарною присутністю в білій сукні, що нагадує кошмарну атмосферу демоверсії PT. Хоча сама PT так і не перетворилася на повноцінну гру, «Luto» є багатообіцяючим як духовний спадкоємець моторошної демо-версії Silent Hill, беручи приклади своїх попередників, щоб створити якісну роботу.

Створення похмурої та моторошної атмосфери є важливим для будь-якої гри жахів, і “Луто” майстерно справляється з цим аспектом. З самого початку гравці стикаються з моторошними та тривожними зображеннями, які залишають тривалий вплив. Довгий коридор із моторошними скульптурами та картинами задає тон, ведучи до кімнат із тривожними сюжетами. Зображення в грі включають тривожні малюнки, які виглядають як робота немовляти, що посилює відчуття неспокою. Просування коридором підсилює фактор страху, створюючи неймовірно страшну атмосферу, яка зберігається.

Завдяки своїй психологічній глибині, захоплюючому геймплею та натхненню легендарною демо-версією PT, «Луто» готовий стати помітним доповненням до жанру жахів. Оскільки «Луто» залучає гравців у жахливий світ тривоги та жаху, він демонструє потенціал стати видатною ігрою, завойовуючи серця шанувальників жахів, які прагнуть отримати незабутні та карколомні враження.

ОГЛЯ Burnhouse Lane

ОГЛЯ Classic Racers Elite