in

Little Nightmares 3 пропонує онлайн-досвід для двох гравців з однією копією гри.

У Little Nightmares 3 продюсер Supermassive Games Коралі Феніелло детально розповіла про кооперативні функції, підкресливши підтримку онлайн-ігор на сімействах консолей, таких як PlayStation 5 з PlayStation 4 і Xbox Series X з Xbox Series S і Xbox One. У грі представлена функція Friends Pass, яка дозволяє одній людині володіти грою, запрошуючи друга приєднатися без додаткової покупки. Щоб покращити відчуття занурення, голосовий чат відсутній; натомість гравці використовують клавішу «Дзвінок» для спілкування в моторошному ігровому світі.

Незважаючи на те, що грою можна насолоджуватися як для одного гравця, гравці можуть створювати окремі збереження для одиночного та багатокористувацького режимів. Нові персонажі, Low і Alone, принесли унікальні інструменти, такі як луки та гайкові ключі, щоб розгадувати різноманітні головоломки. Лоу, який тривалий час був у пастці Спіралі, прагне повернутися додому, тоді як Один, майстерний ремонтник і його невиправний найкращий друг, прагне розкрити таємниці світу.

У великому всесвіті Little Nightmares 3 продюсер Supermassive Games Коралі Феньєлло заглиблюється в тонкощі кооперативного аспекту, висвітлюючи сумісність гри в сімействах консолей. Гравці можуть легко брати участь у онлайн-кооперативі, виходячи за межі платформи — PlayStation 5 переплітається з PlayStation 4, а Xbox Series X — у гармонії з Xbox Series S і Xbox One. Інноваційна функція Friends Pass займає центральне місце, дозволяючи володіти єдиною копією, щоб розширити морозний досвід для друга без додаткової покупки. Примітно, що сприяючи зануренню в зловісну атмосферу, відсутність звичайної системи голосового чату спонукає гравців спілкуватися за допомогою спогадливої клавіші «Дзвінок», що посилює напругу під час навігації таємничими пейзажами.

У той час як Little Nightmares 3 обслуговує самотніх авантюристів своєю захоплюючою розповіддю для одного гравця, гра розширює відчуття, пропонуючи багатогранний досвід через кілька слотів збереження. Цей стратегічний дизайн дозволяє гравцям чітко розподіляти збереження як для самотньої подорожі, так і для спільного дослідження. Представлення двох нових героїв, Low і Alone, вносить різноманітність у динаміку ігрового процесу. Кожен персонаж, озброєний такими різними інструментами, як луки та гайкові ключі, має унікальний набір навичок, щоб розв’язати безліч головоломок, розкиданих у їхній кошмарній подорожі.

Лоу, витримавши тривале ув’язнення в Спіралі, вирушає на пошуки шляху назад додому, тоді як Один, якого характеризують як «невиправного» ремонтника, виступає як непохитний супутник Лоу, який прагне розгадати таємничі таємниці, приховані в нав’язливому світі. вони населяють. Разом вони долають моторошні пейзажі, стикаючись із викликами, які вимагають як індивідуальної майстерності, так і спільного вирішення проблем. Коли гравці вирушають у цю захоплюючу одіссею, переплетені історії Low and Alone обіцяють захоплюючу та карколомну пригоду, яка розгортається в тривожних коридорах Little Nightmares 3.

Безкоштовний доступ до Diablo 4.

Life is Strange чудово захоплює гравців своєю вражаючою продуктивністю.