in

Horizon Forbidden West відбувся вражаючий дебют у Steam.

Успішний крок Sony у сфері комп’ютерних ігор продовжився цього року з довгоочікуваним випуском Helldivers 2, гри, якій вдалося зберегти свою популярність серед геймерів. Незважаючи на те, що Helldivers 2 залишається видатним кооперативним шутером, Sony активно вивчає інші напрямки в ігровому просторі для ПК. Одним із таких заходів став нещодавній запуск Horizon Forbidden West на ПК, який продемонстрував багатообіцяючі початкові показники продуктивності на платформі Steam.

Згідно з даними SteamDB, Horizon Forbidden West досягла похвальної пікової кількості одночасних гравців у 39 421, зміцнивши свою позицію як один із найкращих випусків Sony у Steam. Незважаючи на те, що він може не досягати приголомшливої кількості одночасних гравців, досягнутого його попередником, Horizon Zero Dawn, на момент запуску (56 557), він, тим не менш, є значним доповненням до каталогу ігор для ПК від Sony. Примітно, що The Last of Us Part 1 відстає позаду з 36 496 гравцями.

Випуск Horizon Forbidden West на ПК збігся із запуском Dragon’s Dogma 2, створивши конкурентне середовище для уваги гравців. Незважаючи на це завдання, у Horizon Forbidden West залишається багато можливостей залучити більшу базу гравців, особливо з наближенням вихідних. У міру того, як очікування зростає, і інформація поширюється, у грі може спостерігатися помітне зростання залученості гравців і активності спільноти.

Розробники Days Gone тепер зосереджені на створенні ігрового досвіду живого сервісу.

Випуск GTA 6 планується без подальших затримок.