in

GTA 6 прагне до досконалості в іграх.

Під час фінансового звіту за третій квартал 2024 фінансового року генеральний директор Take-Two Interactive Штраус Зельнік відповів на запит від BMO Capital Markets щодо очікуваної дати випуску GTA 6. Зельнік підкреслив прагнення компанії до досконалості в розробці ігор, заявивши, «Наш творчий процес обертається навколо досягнення досконалості, і ми починаємо роботу, коли вважаємо, що досягли нашої творчої вершини. Кожна людина в нашій компанії глибоко залучена до цього прагнення, мотивація та стимули яких узгоджуються з інтересами наших акціонерів».

Далі він розповів про тонкий баланс між швидким випуском продукту та досягненням досконалості, визнаючи потенційну напругу. Зельник наголосив: «Наша головна мета полягає в тому, щоб цілі нашої спеціальної команди повністю узгоджувалися з інтересами наших акціонерів. Це узгодження створює єдиний напрямок для всіх нас. Хоча часи запуску продукту можуть бути невід’ємними, непохитне зобов’язання нашої компанії полягає в тому, щоб прагнути до досконалості та досконалості в усіх аспектах наших починань».

Дискурс навколо потенційної затримки випуску GTA 6 випливає з прагнення Take-Two Interactive досягти досконалості в розробці ігор, навіть якщо це означає подовження термінів розробки для вирішення технічних проблем. Ця філософія збігається з твердженням генерального директора Штрауса Зельніка про те, що компанія запускає ігри, коли вважає, що досягла творчої досконалості. Це викликало припущення, враховуючи крихкий баланс між своєчасним випуском і досягненням досконалості.

Очікування GTA 6 було пов’язане з попереднім прогнозом Take-Two про 8 мільярдів доларів чистого прибутку на 2025 фінансовий рік, що підсилило прогнози аналітиків щодо виходу гри в цей термін. Однак Ленні Голдштейн, фінансовий директор компанії, нещодавно під час виступу переглянув оцінку чистого прибутку в бік зменшення. Голдштейн уточнив: «Наразі ця цифра становить трохи більше ніж 7 мільярдів доларів США на рік, що відображає звичайні коригування в нашому процесі прогнозування. Тим не менш, це означає значне зростання в порівнянні з минулим роком, що вказує на стійкі траєкторії доходів і прибутковості на наступний рік, і значний прогрес наших команд розробників ігор».

У відповідь на запити про зниження оцінок Голдштейн пояснив зміни в прогнозі на 2025 фінансовий рік змінами в графіку випуску гри. Він зазначив: «Як я вже згадував, коригування нашого прогнозу викликані змінами в графіку випуску гри. Це, природно, передбачає перенесення деяких випусків ігор на наступні роки. Однак наш прогноз все ще передбачає зростання прибутковості в 2026 фінансовому році порівняно з до 2025 фінансового року, що підкреслює нашу непохитну впевненість у майбутньому, незважаючи на ці коригування.

Звільнення Microsoft вплинуло на студію розробників Call of Duty.

Реліз Starfield на PlayStation 5 не на горизонті.