in

GTA 5, швидше за все, вийде на нових ігрових консолях.

Після витоку вихідного коду Grand Theft Auto 5 ентузіасти занурилися в його глибини, виявивши натяки на те, що Rockstar Games може бути в процесі розробки версії для Nintendo Switch. Ці припущення набувають популярності з огляду на успішні випуски Rockstar на Nintendo Switch, такі як Red Dead Redemption і GTA: The Trilogy – The Definitive Edition.

Nintendo Switch, проданий понад 100 мільйонів одиниць, є прибутковою платформою для GTA 5, гри сьомого покоління, спочатку запущеної для Xbox 360 і PlayStation 3. Цей крок потенційно може ще більше підвищити продажі гри, розширивши її охоплення до ширшого кола. аудиторія.

Незважаючи на переконливі докази, знайдені у вихідному коді, Rockstar Games ще офіційно не підтвердила розробку Grand Theft Auto 5 для Nintendo Switch. Наразі компанія занурена в створення GTA 6, реліз якого запланований на 2025 рік на PlayStation 5 та Xbox Series X. Очікується реліз на Xbox Series S із потенційною затримкою на один-два роки до того, як він стане доступним для ПК. платформа.

Наразі GTA 5 доступна на ПК, PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox 360, Xbox One і Xbox Series X. Потенційне включення Nintendo Switch очікує офіційного оголошення від Rockstar Games, додавши елемент напруга та очікування для шанувальників, які прагнуть відчути культову гру на цій портативній консолі.

ОГЛЯ Western Slot Machine

Little Nightmares, ймовірно, отримають розширене продовження.