in

«Final Fantasy XIV тепер доступна на Xbox, зберігаючи оригінальну назву».

У довгоочікуваному оголошенні на фестивалі шанувальників Final Fantasy XIV Square Enix сколихнула ігрове співтовариство, повідомивши, що Final Fantasy XIV скоро вийде на консолі Xbox навесні 2024 року. Шанувальники критиків MMORPG давно чекали цього моменту, і завдяки новинам, опублікованим продюсером і режисером Final Fantasy 14 Наокі Йосідою та Філом Спенсером з Microsoft, очікування досягли найвищого рівня.

Майбутній випуск перенесе Final Fantasy XIV на консолі Xbox останнього покоління, Xbox Series X і Xbox Series S. Хоча гравці на обох консолях можуть радіти, варто зазначити, що ця пригода не поширюватиметься на користувачів Xbox One, оскільки там немає новин про випуск гри на цій платформі.

Що стосується ігрового досвіду на Xbox Series X і Xbox Series S, гравці можуть сподіватися на підвищення продуктивності. Консолі нового покоління пропонуватимуть коротший час завантаження, що дозволить гравцям швидше зануритися у захоплюючий світ Еорзеї. Крім того, ті, хто має Xbox Series X, можуть насолоджуватися грою в приголомшливій роздільній здатності 4K, охоплюючи кожну захоплюючу деталь візуально приголомшливих пейзажів гри та складно розроблених персонажів.

Важливо відзначити, що версія Final Fantasy XIV для Xbox буде доступна гравцям виключно в цифровому форматі. Це означає, що гравці можуть легко отримати доступ до гри через цифрові вітрини, усуваючи потребу у фізичних дисках. Прийняття цифрової епохи, безсумнівно, оптимізує ігровий досвід, дозволяючи любителям пригод безперешкодно зануритися в царство фантазії.

Для нетерплячих фанатів, які хочуть рано спробувати версію для Xbox, на горизонті є хороші новини. Очікується, що наступного року буде випущена бета-версія Final Fantasy XIV для Xbox, яка дозволить гравцям швидко зазирнути в чарівне царство, яке на них чекає. Однак на даний момент не було жодної згадки про те, що Final Fantasy XIV буде включено в службу Xbox Game Pass, тому фанати цікавляться майбутніми оголошеннями з цього приводу.

Під час видовищної події Фестивалю шанувальників Square Enix зробив усе можливе та подарував шанувальникам ще більше захвату. Компанія оприлюднила наступний пакет доповнень для Final Fantasy XIV під назвою «Dawntrail», який має вийти влітку 2024 року. З обіцянкою нових пригод, випробувань і історії для вивчення, гравці можуть почати рахувати дні до цієї захоплюючої події. краплі розширення.

У несподіваній та чудовій співпраці Final Fantasy та Fall Guys об’єднають зусилля, щоб створити унікальний перехресний досвід. Гравці можуть розраховувати одягнути своїх персонажів Fall Guys як культового «Воїна світла» з Final Fantasy XIV. Це захоплююче доповнення стане доступним 22 серпня 2023 року. Водночас гравці Final Fantasy XIV можуть з нетерпінням чекати насолоди абсолютно новою міні-грою, яка, безсумнівно, додасть нотку химерності та веселощів їхній подорожі Еорзеаном.

Ігровий світ переповнений новинами про майбутній вихід Final Fantasy XIV на консолі Xbox. Гравці з нетерпінням чекають, щоб вирушити в незабутні пригоди в королівстві Еорзея. З наближенням весни 2024 року очікування зростає, і шанувальники з усього світу з нетерпінням чекають моменту, коли вони нарешті зможуть ступити в захоплюючий світ Final Fantasy XIV на Xbox. До того часу вони можуть насолоджуватися безліччю оголошень і сюрпризів, оприлюднених на Фестивалі шанувальників, створюючи основу для неймовірного майбутнього у сфері фентезійних ігор.

ОГЛЯ Radiant Tale

ОГЛЯ Demonic Supremacy