in

Final Fantasy 16 отримує захоплююче оновлення з новими захоплюючими функціями ігрового процесу

На PAX East Square Enix порадувала шанувальників повним попереднім переглядом «The Rising Tide», довгоочікуваного другого платного доповнення для Final Fantasy 16. Разом з цим оголошенням вони також оприлюднили плани щодо великого безкоштовного оновлення, призначеного для покращення ігрового процесу. для всіх гравців, незалежно від придбання доповнення.

Однією з особливостей цього майбутнього безкоштовного оновлення є введення функції швидкого завершення. Це доповнення оптимізує процес після виконання місії, дозволяючи гравцям швидко повернутися до точки, де вони спочатку отримали місію, тим самим заощаджуючи дорогоцінний час на зворотній дорозі. Крім того, Square Enix оновила піктограми місій, надавши їм особливу тему колекції для Стіни спогадів Клайва. Це візуальне покращення гарантує, що гравці можуть легко визначити та визначити пріоритети своїх цілей у ігровому світі.

Мабуть, найбільш очікуваним доповненням є впровадження наборів навичок. Ця інноваційна функція дозволяє гравцям створювати та зберігати до п’яти наборів здібностей і вмінь, забезпечуючи гнучкість і стратегічну глибину поза бойовими сценаріями. Крім того, Square Enix зробила комплексний баланс навичок і аксесуарів, забезпечивши більш витончений і захоплюючий ігровий процес. Крім того, тепер гравці матимуть доступ до нових параметрів налаштування кнопок контролера, що дозволить персоналізувати та інтуїтивно зрозумілі елементи керування, адаптовані до індивідуальних стилів гри.

У відповідь на відгуки гравців і зростаючий попит на творче самовираження Square Enix розширила можливості функції Photo Mode. З додаванням сценічних ефектів і коригування кольору гравці можуть захоплювати та ділитися захоплюючими моментами своїх пригод у Final Fantasy 16 із покращеним художнім чуттям.

Нарешті, колекціонерам і фахівцям, які займаються доповненням, буде на що чекати, оскільки в оновленні представлено 40 нових предметів Orchestrion Roll, а також деякі приховані скарби, які очікують на відкриття в Icon Battle. Це комплексне оновлення відображає прагнення Square Enix постійно покращувати та розвивати досвід Final Fantasy 16, гарантуючи, що гравці зможуть вирушити в незабутні пригоди в багатому та захоплюючому світі Еорзеї.

Творець Resident Evil заснував новаторську ігрову студію.

Передплатники PlayStation Plus тепер можуть насолоджуватися демо-версією довгоочікуваної гри As Dusk Falls.