in

Double Fine Studio не бере участі в розробці Psychonauts 3

Double Fine Productions роз’яснює: Psychonauts 3 не розробляється, зосереджується на нових проектах меншого масштабу

На тлі очікування фанатів відеоігор щодо майбутніх проектів Double Fine Productions, керівник студії Тім Шиффер нещодавно розповів про можливість появи Psychonauts 3. У відвертому інтерв’ю YouTube-каналу Cressup Шиффер підтвердив, що на даний момент немає планів щодо продовження платформерної серії. Хоча дехто, можливо, сподівався на продовження після успіху «Психонавтів 2», Шиффер уточнив, що подібний проект не здійснюється.

Натомість студія надає пріоритет творчим починанням, які відповідають її цінностям, незалежно від масштабу. Шиффер підкреслив, що команда Double Fine зосереджується на проектах, які відповідають їхньому баченню та принципам. В даний час студія активно працює над новими, менш масштабними іграми, які ще не були офіційно анонсовані.

Далі Шиффер розповів про підхід студії, підкресливши, що розмір проекту не є визначальним фактором для розвитку. Навіть у минулому, вирішуючи складні та важкі ігри, команда підтримувала атмосферу підтримки та розуміння. Цей дух співпраці залишається невід’ємною частиною їх творчого процесу. Цінності Double Fine є першорядними, і студія постійно переглядає та ділиться ними з членами команди, щоб переконатися, що вони залишаються вірними своїм принципам.

Хоча Psychonauts 3 може бути ще не на горизонті, шанувальники можуть бути впевнені, що Double Fine Productions присвячена створенню чудових ігор, які відображають їхню пристрасть і відданість створенню незабутніх ігрових вражень. Тим часом гравці можуть з нетерпінням чекати вивчення майбутніх менших проектів студії, кожен з яких обіцяє запропонувати унікальну та інноваційну пригоду.

ОГЛЯ Tad the Lost Explorer

ОГЛЯ Rain World