in

Dead by Daylight може похвалитися вражаючою статистикою кількості гравців.

З моменту свого першого випуску в 2016 році Dead by Daylight зазнала надзвичайної еволюції, зміцнивши свій статус вершини в царині живих сервісних ігор. Постійне прагнення до вдосконалення створило захоплюючий і динамічний ігровий досвід, що зробило його однією з найяскравіших багатокористувацьких ігор у галузі.

У нещодавньому оголошенні Behavior Interactive гра з гордістю досягла важливої віхи, зібравши понад 60 мільйонів гравців на всіх ігрових платформах. Щоб висловити вдячність своїй спеціальній базі гравців, на них чекає спеціальна пропозиція: ввівши код THANKYOUFOR60 у внутрішньоігровому магазині, гравці можуть отримати 1 мільйон очок крові та 6000 осколків безкоштовно. Щедрий жест доступний до 14 січня.

Незмінний успіх Dead by Daylight можна пояснити його надійною підтримкою, яка проявляється в регулярному появі ігрових персонажів і захоплюючих подіях. Примітно, що нещодавнє включення Чакі з культової серії фільмів «Гра дитини» додало захоплюючого виміру ігровому процесу.

Заглядаючи вперед, всесвіт Dead by Daylight має намір ще більше розширитися. Supermassive Games активно розробляє сюжетну адаптацію гри для одного гравця, яка обіцяє фанатам захоплюючий сольний досвід. Тим часом Midwinter Entertainment наполегливо працює над багатокористувацькою грою PvE (Гравець проти середовища), обіцяючи новий погляд на жанр жахів у всесвіті Dead by Daylight.

Оскільки гра продовжує захоплювати аудиторію по всьому світу, ці розробки підкреслюють міцну спадщину Dead by Daylight як динамічної та розвиваючої сили в ігровій індустрії.

Red Dead Redemption 2 перевершила свій попередній рекорд.

Імовірно, Game Awards продемонструє новий трейлер Hellblade 2.