in

Daedalic Entertainment зосереджується на виданні ігор і закриває відділ розробки

Daedalic Entertainment, студія, що стоїть за «Володарем кілець: Голлум», нещодавно зазнала значних структурних змін. Компанія вирішила закрити свій відділ розробки ігор у Гамбурзі, що призвело до втрати близько 25 із 90 співробітників. У нещодавньому інтерв’ю Daedalic запевнив, що повністю підтримає постраждалих співробітників у пошуку нових можливостей роботи.

На жаль, ця реструктуризація призвела до скасування розробки нової гри у всесвіті Володаря кілець. Проект під кодовою назвою «Це магія» тривав з 2022 року та був запланований до випуску до кінця 2024 року. Ця гра без назви «Володар перснів» мала запропонувати пишний світ, що кишить міфічними істотами, і мала на меті представити унікальну історію з точки зору персонажа, який раніше не досліджувався у франшизі, схожий на «Володар перснів: Голлум». Гра була розроблена з абсолютно новими областями та обіцяла розповідь, сформовану вибором гравців.

Незважаючи на закриття відділу розробки ігор, команда Daedalic зараз працює над оновленнями для The Lord of the Rings: Gollum. Крім того, компанія підтвердила свою готовність випустити вісім проектів, реліз усіх яких запланований на цей рік.

ОГЛЯ Full Quiet

ОГЛЯ Tad the Lost Explorer