in

Cyberpunk 2077 є однією з найбільш продаваних ігор Steam 2021 року

За даними журналу Kotaku, на офіційному сайті Valve була опублікована нова та цікава інформація про продуктивність ігор платформи Steam, найважливішою з яких є наявність Cyberpunk 2077 серед найбільш продаваних ігор 2021 року. Ця новина може бути трохи несподіванкою для багатьох шанувальників, оскільки спочатку гра була зіткнута з шквалом критики через багато технічних проблем, а деякі покупці повертали свої платежі. Але тепер здається, що сторінка перегорнута і ситуація йде за бажанням цієї польської студії.

Хоча верхню частину таблиці заповнюють такі ігри, як New World, Valheim і Naraka: Bladepoint, які продовжують приносити дохід розробникам навіть після того, як користувач запустив гру, Cyberpunk 2077 є однією з ігор у срібній секції 100 найкращих. список. Це означає, що гра є однією з тих речей, за які гравець платить лише під час покупки, і це робить досягнення CD проекту більш помітними.

Інші великі ігри в категорії Steam Silver Games включають Resident Evil Village та Age of Empires 4, обидві з яких були добре сприйняті гравцями, а наявність Cyberpunk 2077 серед цих ігор є гарною новиною для CD Project. Відхилено. Крім того, у Cyberpunk 2077 щодня нараховується більше 200 000 активних гравців, що є значною кількістю для гри в стилі Cyberpunk.

Велике шоу Final Fantasy 16 майбутньої весни

Деталі випуску ігрового пакета Sunbreak Monster Hunter Rise навесні