in

Company of Heroes розриває відносини з Sega

Нещодавні зусилля Sega з реструктуризації відбилися на її британських студіях, що призвело до хвилі звільнень співробітників і натякало на ширші зміни в західній діяльності компанії. Серед цих змін Relic Entertainment Studio, видатний гравець в ігровій індустрії, готовий зазнати суттєвих змін, оскільки готується звільнитися від корпоративної парасольки Sega.

Цей крок до незалежності є ключовим моментом для канадського розробника, дозволяючи йому повернути автономію, якою він колись користувався в роки свого становлення. Юрген Пост, щойно призначений керівник європейського підрозділу Sega, висловив підтримку зусиллям Relic, підкресливши прагнення Sega сприяти плавному переходу для студії.

Relic Entertainment закарбувала своє ім’я в історії ігор своїм портфоліо визнаних стратегічних ігор у реальному часі. Від захоплюючих битв серії Company of Heroes до епічних космічних одіссей франшизи Homeworld, Relic постійно дарує новаторські враження. Крім того, такі ігри, як Warhammer 40,000: Dawn of War і довгоочікувана Age of Empires 4, зміцнили репутацію Relic як першопроходця в жанрі стратегії.

Relic Entertainment, яка спочатку була частиною стайні THQ, була придбана компанією Sega в 2013 році, що ознаменувало нову главу в її шляху. Тепер, коли він знову готується прокласти свій власний курс, Relic готова продовжувати формувати ігровий ландшафт своїми інноваційними та захоплюючими творіннями.

Вийшла третя частина серії Modern Warfare.

У The Witcher 4 не буде вбудованих покупок.