in

CD Projekt Red не зацікавлений у придбанні іншими компаніями.

У 2024 році CD Project Red занурюється у вир амбітних проектів. Велика сила розробки палко спрямовує The Witcher 4 під кодовою назвою Project Polaris до реалізації. Генеральний директор Адам Кешінскі в інтерв’ю польському виданню Parkiet оприлюднив стратегічні плани компанії та свій майбутній перехід на нову посаду.

На даний момент CD Project Red має понад 330 співробітників, присвячених проекту Polaris, і прагне розширити свою творчу майстерність, розширивши команду до 400 членів на початку 2024 року. Кешинскі підкреслив суттєвий прогрес, який очікується в процесі виробництва The Witcher 4 з цим посиленим. команда.

Водночас сиквел Cyberpunk 2077 вийшов за межі етапу концептуального проектування, створивши спеціальну виробничу команду під егідою нещодавно створеної студії CD Project Red у Бостоні. Складні мережі творчості CD Project Red також поширюються на проект Сіріус і ремейк Відьмака, обидва розгортаються в тандемі з головним баченням компанії.

У міру розповіді CD Project Red залишається в авангарді ігрових інновацій, плетучи історії, які захоплюють аудиторію та зміцнюють її позицію як провідної компанії в галузі. Наступні роки обіцяють стати захоплюючими як для розробників, так і для ігрової спільноти, яка з нетерпінням чекає на плоди праці CD Project Red.

Гра Rise of the Ronin пропонує різні рівні складності.

ОГЛЯ Western Slot Machine