in

Call Of Duty зіткнувся з судом через стрілянину в школі в США.

Після руйнівної стрілянини в школі Увальде сім’ї, зруйновані втратою, шукають справедливості через суди. Їх мета? Ніхто інший, як ігровий гігант Activision Blizzard, титан соціальних мереж Meta та виробник вогнепальної зброї Daniel Defense. Це потужне тріо, якого звинувачують у причетності до трагедії, яка забрала 21 життя та залишила 17 поранених.

Розповідь малює тривожну картину: неспокійна особа, яку з дитинства тягне на віртуальне поле битв Call of Duty, зрештою орудує реальною зброєю, схожою на зброю в грі. Мета, яка перебуває під прицілом за нібито сприяння сприятливому середовищу для таких мерзенних дій, постає перед особою.

Для адвоката Коскоффа, який представляє інтереси потерпілих сімей, ці три сутності утворюють «триголового монстра», якого звинувачують у вихованні насильства та захоплення зброєю в психіці стрільця. Це суворе звинувачення культурі, де пікселі проникають у реальність із смертельними наслідками.

Відповідь Activision Blizzard очікувана: співчуття жертвам і стійкий захист свого продукту. Вони зазначають, що мільйони людей займаються їхніми іграми нешкідливо, але ставки високі. Вирок проти них може назавжди змінити ігровий ландшафт.

Тим часом, посеред юридичної бурі, Activision дражнить випуск «Kalaf Duty», нового розділу у франшизі блокбастера. Розгорнутий на тлі війни в Перській затоці, він обіцяє стати суперечливим доповненням. Ходять чутки, припускаючи, що він дебютує на Xbox Game Pass, додаючи ще один шар до розгортається драми.

Поки триває боротьба між горем і комерцією, доля Call of Duty та подібних до неї зависає на волосині, нагадуючи, що в епоху цифрових технологій розваги та відповідальність — непрості сусіди по ліжку.

ОГЛЯ Morbid: The Lords of Ire

PlayStation зміщує фокус на оповідання історій замість графіки.