in

Banishers: Ghosts of New Eden пропонує різні висновки на основі вибору гравця.

В останньому творі Dontnod Studios, архітекторів багатих на оповідь пригод Life is Strange і Vampyr, з’являється Banishers: Ghosts of New Eden — гра, яка не лише продовжує традицію студії оповідань, керованих гравцями, але й підносить її до нового рівня. висоти.

Серце історії б’ється разом з Антеєю Дуарте та Редом Макрітом, грізною парою мисливців за привидами, які прагнуть захистити живих від примарного царства. Однак сюжет приймає жахливий поворот, коли Антея зустрічає передчасний кінець, повертаючись як привид. Гравці постали перед вагомим рішенням: дати Антеї спочити з миром або спробувати її відродити. Вибір останнього призводить до зловісного повороту — Червоний повинен збирати душі, занурюючи гравців у моральні труднощі, коли вони орієнтуються на наслідки такого вибору.

Нещодавно оприлюднений трейлер розповідає про захоплюючу місію, демонструючи складність оповіді гри. Ред стикається з примарною головоломкою, пов’язаною з жінкою, яку мучить мстивий дух її померлого чоловіка. Ефірний світ відображає життя, і гравці тримають за мотузки, щоб визначити долю цих персонажів. Вигнати, піднятися, звинуватити чи навіть пожертвувати — ваші вибори стають нитками, що сплітають тканину історії, і все це заради воскресіння Антеї.

Banishers: Ghosts of New Eden представляє динамічний ландшафт прийняття рішень, де кожен вибір резонує, змінюючи траєкторію розповіді. У грі є п’ять різних кінцівок, які відображають тонкі рішення, які гравці приймають протягом цієї емоційно насиченої подорожі. Свої таємниці планується розкрити 13 лютого 2024 року. Гра запрошує гравців на Xbox Series X, Xbox Series S, PlayStation 5 і ПК дослідити делікатну рівновагу між життям і потойбічним життям, обіцяючи захоплюючу та спонукальну до роздумів одіссею. невідомий.

Час виходу трейлера GTA 6 остаточно визначено.

Наразі розробляються додаткові ремейки Resident Evil.