in

Baldur’s Gate 3 has surpassed the 10 million copies sold milestone.

Larian Studios насолоджується неймовірним успіхом Baldur’s Gate 3, тріумфом якого було продано понад 10 мільйонів копій з моменту її дебюту в Early Access. Однак шлях до цієї віхи не обійшовся без проблем. Майкл Доуз, видавничий директор у Larian, був послідовним голосом, повідомляючи про прогрес гри та звертаючись до спільноти.

Під час фази дочасного доступу популярність гри зросла: було продано вражаючих 2,5 мільйона копій. Незважаючи на відсутність конкретних даних про продажі після того, як Baldur’s Gate 3 перейшли з дочасного доступу, Доус нещодавно оголосив про монументальне досягнення, перетнувши поріг у 10 мільйонів проданих копій. Це свідчить не лише про початковий успіх гри, але й про її привабливість.

Проте шлях до успіху не обійшовся без нерівностей. Проблеми, пов’язані з матеріалами, спричинили гикавку, що призвело до тимчасової паузи. У відповідь на виклики Доус звернувся до Твіттера, щоб поспілкуватися з фанатською спільнотою, закликаючи до терпіння та розуміння під час цього етапу тонкого налаштування.

Одним із помітних суперечок став вплив оновлень ігор на модифікатори та моддерів. Доуз, прагнучи зберегти прозорість і сприяти створенню середовища для співпраці, безпосередньо звернувся до цих проблем. Він закликав гравців не спрямовувати своє розчарування на модераторів, команди підтримки чи розробників, наголошуючи на спільній меті створення ще більш надійного та приємного ігрового досвіду.

У майбутньому Larian Studio не зупиняється на лаврах. Команда активно працює над впровадженням повної підтримки модів для Baldur’s Gate 3. Незважаючи на неминучі проблеми, пов’язані з цією амбітною справою, Доус запевнив спільноту в непохитній відданості студії вирішенню існуючих проблем гри, закладаючи основу для майбутніх удосконалень.

Доус визнав колективне розчарування гравців, але наголосив на необхідності зосередитися на ширшому горизонті. На горизонті є плани щодо кросплатформного вмісту та підтримки функцій, які планується випустити пізніше цього року. Однак він попередив, що такі розробки вимагають ретельної роботи та ретельного тестування, щоб забезпечити бездоганну інтеграцію в гру.

Тим часом прихильність до спільноти гравців залишається очевидною через постійний потік оновлень і виправлень помилок. Оскільки Larian Studios орієнтується в складному ландшафті розробки ігор, повідомлення від Доуса є чітким: терпіння є ключовим, а шлях до досконалого досвіду Baldur’s Gate 3 — це безперервна спільна робота.

ОГЛЯ Speed Crew

Rise of the Ronin пропонує різні рівні складності