in

Announce the release date of the first story DLC for Dead Island 2.

Перше сюжетне розширення Dead Island 2, «Haus», з нетерпінням чекають шанувальники, і його реліз запланований на 2 листопада. Це розширення обіцяє подарувати захоплюючий і захоплюючий досвід у постапокаліптичному світі гри. У «Haus» гравцям доведеться зіткнутися з важким завданням зібрати важливу інформацію про техно-дез-культ, яким керує таємничий Костянтин, таємничий мільярдер.

Цей культ, відомий як провісник темного майбутнього, представляє унікальну та небезпечну загрозу для тих, хто вижив у Dead Island 2. Коли гравці занурюються глибше в історію, вони зіткнуться не лише з фанатичними послідовниками Костянтина, але й із грізними безсмертними, які стояти як охоронці його зловісного бачення.

Одним із найбільш інтригуючих аспектів цього розширення є введення локації «Haus» у мальовничому, але небезпечному місці Малібу. У цій зоні є різноманітні біоми, які утворюють складний лабіринт у формі лабіринту, що забезпечує гравцям свіже та різноманітне середовище для дослідження. Окрім нових випробувань, гравці отримають доступ до цілого ряду потужної зброї, зокрема точних і вибухових луків K-ROSSBOW і Hog Roaster, які ідеально підходять для знищення та спалювання натовпів зомбі.

Крім того, «Haus» представляє вісім нових карт навичок, додаючи рівень глибини прогресу персонажа та налаштуванню. Ці карти нададуть гравцям унікальні здібності, підвищуючи їхні шанси на виживання в невблаганному світі Dead Island 2.

З наближенням дати випуску шанувальники можуть очікувати, що буде оприлюднено більше деталей про розширення «Haus», що дасть розуміння історії, ігрового процесу та викликів, які очікують. Крім того, є припущення про включення «Сусідської варти», за чутками, режиму виживання для трьох гравців у це розширення або як окреме безкоштовне оновлення.

Оскільки Dead Island 2 доступний на багатьох платформах, включаючи PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S і ПК, розширення «Haus» обіцяє стати захоплюючим доповненням до вже захоплюючого світу, повного зомбі. Гравці можуть розраховувати на ще більш захоплюючий і захоплюючий досвід у цьому всесвіті survival horror, що постійно розвивається.

Assassin’s Creed Mirage від Ubisoft встановила новий рекорд у 9 поколінні.

Версія Mortal Kombat 1 для Nintendo Switch пропонує незначне покращення якості.