in

Alan Wake 2 розширює свою доступність для більш широкого спектру ігрових платформ.

Remedy Entertainment, творча сила Alan Wake 2, нещодавно оприлюднила серію важливих оновлень, серед яких варто відзначити введення режиму фотозйомки, який планується розгорнути наступної весни. Однак студія не зупиняється на досягнутому — на горизонті очікуються значні зміни в мінімальних системних вимогах гри.

У неминучому оновленні ентузіасти ПК зможуть зануритися в моторошний світ Alan Wake 2 з роздільною здатністю 1080p і плавною швидкістю 30 кадрів на секунду, і все це можливо в режимі низької графіки. Що особливо вражає, так це переглянуте очікування апаратного забезпечення; гравці тепер можуть отримати цей досвід за допомогою більш доступного обладнання Nvidia, зокрема GeForce GTX 1070 або графічних процесорів AMD Radeon RX 5600 XT. Це знаменує собою відхід від попереднього попиту на відеокарти вищого рівня GeForce RTX 2060 або Radeon RX 6600 для найпростіших ігор. Примітно, що ця зміна не вплине на всі інші специфікації системи.

Це налаштування стосується не лише розширення доступності гри; це стратегічний крок, щоб зробити захоплюючу подорож Alan Wake 2 доступною для ширшої аудиторії. Намір зрозумілий: задовольнити ігрове співтовариство, навіть тих, хто має системи нижчого класу, без шкоди для суті ігрового досвіду. Remedy Entertainment надає пріоритет оптимізації продуктивності, гарантуючи безперебійну роботу гри на спектрі апаратних конфігурацій.

Alan Wake 2, шедевр жахів, доступний на PlayStation 5, Xbox Series X | Xbox Series S і ПК вже зробили свій слід. Окрім неминучого оновлення системних вимог, студія активно працює над розширенням можливостей гри. Окрім фоторежиму, гравці можуть передбачити два інтригуючі платні доповнення, Night Springs і Lake House, перше з яких планується випустити наступної весни. Ці доповнення обіцяють представити нові виміри всесвіту Alan Wake, захоплюючи як новачків, так і відданих шанувальників. Remedy Entertainment продовжує формувати розповідь, пропонуючи гравцям розвиватися та захоплюватись у темний та таємничий світ Alan Wake 2.

ОГЛЯ Astro Duel 2

ОГЛЯ Taxi Life: A City Driving Simulator