in

Alan Wake 2 готується до розміщення New Game Plus.

Remedy Entertainment, рушійна сила безперервного розвитку Alan Wake 2, старанно випустила серію пакетів оновлень протягом кількох тижнів після першого запуску гри. Ці оновлення в основному спрямовані на усунення технічних помилок і покращення загального ігрового досвіду. Незважаючи на те, що ці вдосконалення отримали високу оцінку, запал серед шанувальників щодо свіжого вмісту та додаткових функцій залишається відчутним.

Очікування досягло апогею, коли перед випуском Ellen Wake 2 Remedy запропонувала спокусливий погляд у майбутнє, підтвердивши включення режиму New Game Plus одразу після запуску гри. Останньою подією в цій сазі, що розгортається, став твіт від Remedy Entertainment, у якому загадково зазначено: «Новий місяць і нова гра… плюс?» Це загадкове повідомлення викликало припущення, змусивши ентузіастів повірити, що довгоочікуваний режим New Game Plus може нарешті дебютувати цього місяця.

Заглиблюючись у обіцяні функції, Remedy раніше повідомляв, що режим New Game Plus супроводжуватиметься введенням рівня складності Nightmare, альтернативної розповіді, збагаченої відеовмістом, і виявленням нових рукописних сторінок. Однак завіса таємниці, що оточує альтернативний наратив, викликає інтригуючі питання щодо його потенційного впливу на оригінальну сюжетну лінію та захоплюючих можливостей, які вона може відкрити для майбутнього всесвіту Алана Уейка. Оскільки ігрове співтовариство з нетерпінням чекає неминучого випуску режиму New Game Plus, обіцянка багатшого та захоплюючого досвіду додає додатковий шар хвилювання розповіді про Alan Wake 2.

Наразі розробляються додаткові ремейки Resident Evil.

Феноменальна команда розробляє Crysis 4.