in

Activision Blizzard обіцяє покращити умови роботи компанії

На останній масштабній фінансовій нараді Activision Blizzard Боббі Котік як генеральний директор пообіцяв, що для працівників компанії все буде краще, і він покращить ситуацію.

Activision Blizzard має дивний день. Величезний громадський резонанс тисяч співробітників, офіційні та серйозні скарги штату Каліфорнія на компанію та розлука кількох ключових членів за останні дні – все це добре показує ситуацію Activision Blizzard. Цією багатою та величезною компанією, яка володіє такими продуктами, як серія ігор Call of Duty та серія ігор Warcraft, керує Боббі Котік.

“Я хочу почати з того, щоб дати зрозуміти всім, що в нашій компанії немає місця для дискримінації, утисків або неврівноваженої поведінки”, – сказав він, відповідаючи на запитання на нараді з фінансової статистики за другий квартал 2021 року. Не існує . Ми будемо компанією, яка встановить стандарти для ігрової індустрії. Я надаватиму більше ресурсів групам моніторингу дотримання вимог компанії. Ми вживаємо різні кроки, щоб забезпечити виплату інших зарплат без урахування дискримінаційних факторів.

Компанія зосередиться на наданні найкращого медичного страхування працівникам. Дотримання цих принципів має важливе значення для сталого розвитку компанії. Blizzard виконує всю необхідну роботу для вирощування доброї культури праці, яка підтримує та вітає всіх співробітників. Внутрішнє розслідування звинувачень проти компанії триває, і для всіх винних приймаються рішучі рішення. “Наша компанія повинна мати безпечне середовище, в якому всі члени команди можуть рости”.

Режисер: Валхалла режисерує римейк «Мертвого космосу»

Оголошено дату виходу “Країн чудес” Крихітної Тіни