in

Шанси появи Red Dead Redemption на ПК покращилися.

Чотирнадцять років минуло відтоді, як Red Dead Redemption вперше захопила гравців на Xbox 360 та PlayStation 3, але комп’ютерні геймери все ще чекають своєї черги. Незважаючи на перевидання минулого року для PlayStation 4 і Nintendo Switch, яке розширило доступність до консолей 8-го покоління, досі немає офіційного оголошення про версію для ПК.

Спекуляції щодо випуску ПК з роками то припадали, то припадали. Нещодавно нові розробки знову викликали ажіотаж. Користувач під ім’ям Videotechuk повідомив у соцмережі X про великий витік з Epic Games Store.

Витік інформації включає в себе Red Dead Redemption, The Last of Us Part 2, Final Fantasy 16 і Final Fantasy 9 Remake, все, здається, підтверджено для ПК. У витоку відомостей про те, що ПК-версія Red Dead Redemption матиме 17,9 ГБ, що є логічним збільшенням порівняно з 11,4 ГБ для консолі.

Версія для ПК під кодовою назвою була додана до бази даних Epic Games Store 1 лютого 2024 року з оновленнями, зробленими наступного дня. Це свідчить про те, що випуск для ПК активно триває і може бути офіційно оголошений найближчим часом, підживлюючи очікування серед ігрової спільноти.

Ubisoft Forward дражнить Prince of Persia: The Lost Crown DLC.

ОГЛЯ Monolith