in

Час виходу трейлера GTA 6 остаточно визначено.

Буквально кілька тижнів тому Rockstar Games спокусила шанувальників обіцянкою представити GTA 6 на початку грудня. Крім того, останнє оновлення показує, що Rockstar офіційно оприлюднила дату виходу довгоочікуваного вступного трейлера.

Оприлюднивши новини за допомогою нетрадиційного вибору соціальної мережі X (раніше Twitter), Rockstar Games супроводжувала оголошення захоплюючим зображенням із силуетами пальм на тлі чарівного заходу сонця. Поширені припущення, що ця візуальна підказка натякає на місце дії GTA 6, яке, ймовірно, розгортатиметься у Вайс-Сіті, вигаданому мегаполісі, натхненному жвавою атмосферою Маямі.

У той час як очікування зростали, увага ігрової спільноти звернулася до The Game Awards 2023, запланованої на 7 грудня, як потенційної сцени для грандіозного відкриття. Всупереч очікуванням, Rockstar, відома своїм загадковим підходом, вирішила кинути виклик умовностям. Здивувавши шанувальників у всьому світі, вступний трейлер Grand Theft Auto 6 був оприлюднений за два дні до церемонії нагородження, забезпечивши незалежну увагу до довгоочікуваної гри.

Оскільки презентація вже не за горами, ентузіасти з нетерпінням чекають побачити наступну ітерацію культової серії GTA. Нетрадиційний час і ефектна обстановка, продемонстрована на зображенні тизера, лише додають інтриги навколо того, що обіцяє стати новаторським доповненням до спадщини Grand Theft Auto.

Імовірно, Game Awards продемонструє новий трейлер Hellblade 2.

Banishers: Ghosts of New Eden пропонує різні висновки на основі вибору гравця.