in

Час випуску першого пакета розширення Starfield перенесено.

Bethesda підтвердила довгоочікуваний випуск першого доповнення Starfield, «Shattered Space», запланований на 2024 рік. Хоча подальші подробиці будуть оприлюднені в наступному році, гравці можуть очікувати багатий набір нових локацій, аксесуарів і захоплюючої історії. вміст.

Режисер Тодд Говард, виступаючи у вересні 2023 року, визнав невизначеність навколо дати випуску доповнення. Однак він запевнив шанувальників, що подорож Starfield буде перемежована серією різноманітних пакетів доповнень різного масштабу, які обіцяють розширений і захоплюючий ігровий процес.

На додаток до новин про розширення, Bethesda окреслила надійний план підтримки після запуску. Починаючи з лютого наступного року, гравці можуть очікувати регулярні оновлення приблизно кожні шість тижнів. Ці оновлення запровадять безліч функцій, у тому числі настроювані параметри ігрового процесу, такі як регулювання вантажопідйомності, пошкодження космічного корабля, фінансування постачальника та нова механіка виживання.

Ентузіасти Starfield також можуть розраховувати на безліч захоплюючих доповнень, включаючи розширений вибір і декоративні елементи для космічних кораблів, повністю оновлений вид транспорту та детальні карти міста. Відданість Bethesda розвитку ігрового досвіду очевидна, гарантуючи, що гравці будуть постійно відкривати нові виміри у всесвіті Starfield.

Наразі доступний на Xbox Series X, Xbox Series S та ПК, Starfield уже захопив величезну аудиторію, маючи базу гравців, що перевищує 13 мільйонів. Постійна прихильність Bethesda до оновлень і розширень підкреслює їхнє прагнення створювати розвиваючу та захоплюючу пригодницьку подорож у космос для шанувальників у всьому світі.

ОГЛЯ Detective Stella Porta Case

Реліз Marvel’s Blade був відкладений без підтвердженої дати на даний момент.