in

Час випуску оновлення 9-го покоління Fallout 4 перенесено.

У грудні 2022 року Bethesda зробила довгоочікуване оголошення, підтверджуючи поточну роботу над нативною версією Fallout 4, адаптованою для PlayStation 5 і Xbox Series X. Однак, незважаючи на початкові очікування, випуск цього оновлення зіткнувся з затримками. Лише в грудні минулого року видавець офіційно підтвердив випуск, запланований на 2024 рік. Примітно, що цей випуск майже збігається з нещодавнім визнанням, яке отримала серія Fallout.

Із захопленням Bethesda повідомила, що оновлення дев’ятого покоління для Fallout 4 має вийти 25 квітня 2024 року, і воно буде надано гравцям безкоштовно. Це комплексне оновлення обіцяє безліч покращень, включаючи режими продуктивності та якості, підвищену роздільну здатність і підтримку ігрового процесу зі швидкістю до 60 кадрів на секунду. Крім того, було реалізовано численні налаштування та виправлення, щоб покращити загальний ігровий досвід.

Серед видатних доповнень — нова лінія квестів під назвою «Відлуння минулого», яка занурює гравців у серце конфлікту з Анклавом. Маючи завдання придушити їхню згубну ідеологію та запобігти їхньому вторгненню в Співдружність, гравці вирушать у захоплюючу пригоду, сповнену інтриг і небезпек.

Крім того, Bethesda прагне збагатити досвід Fallout 4, інтегрувавши в гру декілька раніше випущених елементів Creation Club. Це вливання додаткового контенту гарантує, що гравці матимуть ще більше можливостей досліджувати постапокаліптичний світ Fallout 4 і взаємодіяти з ним, пропонуючи безліч нових пригод і випробувань.

Оновлення Witchfire Ghost Galleon починає роботу з новим захоплюючим вмістом.

Crash Bandicoot 4 продається п’ятьма мільйонами копій по всьому світу.