in

Феноменальна команда розробляє Crysis 4.

Шанувальники серії шутерів Crysis будуть раді дізнатися, що компанія Crytek офіційно підтвердила розробку Crysis 4 на початку минулого року. Нещодавно в інтерв’ю генеральний менеджер Crytech Studio, Девід Файфілд, надав оновлену інформацію про прогрес у грі, заявивши, що Crysis 4 зараз у виробництві з талановитою командою, присвяченою проекту. Режисер Маттіас Енгстрьом, відомий своєю роботою над Hitman і Hitman 2, а також як директор Hitman 3 в IO Interactive, очолює розробку Crysis 4. Слідкуйте за новинами, щоб дізнатися більше, оскільки команда продовжує працювати над цією довгоочікуваною частина в улюбленому серіалі.

Для завзятих ентузіастів відомої серії шутерів Crysis захоплююча новина про офіційне підтвердження Crysis 4 компанією Crytek на початку минулого року викликала очікування та запал у шанувальників. Згодом виробнича команда увійшла в період відносної тиші, що посилило нетерпіння відданих фанатів, які з нетерпінням чекали подальших уявлень про розвиток своєї улюбленої гри.

Порушуючи мовчання, Девід Файфілд, генеральний менеджер Crytech Studio, нещодавно пролив світло на прогрес Crysis 4 під час інтерв’ю. Підтверджуючи, що гра активно розробляється, Файфілд висловив впевненість у чудовій команді, яка невтомно працює над цією останньою частиною. Він заспокоїв шанувальників, заявивши: «Crysis 4 зараз у виробництві. На щастя, чудова команда працює над цим проектом. Коли ми отримаємо більше деталей про цю гру, ми поділимося ними з вами».

Відкриття, що Матіас Енгстрьом, досвідчений професіонал із значним внеском у Hitman, Hitman 2 і режисерську роль у Hitman 3 в IO Interactive, став режисером Crysis 4. Досвід і творче бачення Енгстрема додає хвилювання. ще більше підкреслюють високі очікування щодо розвитку гри.

Оскільки шанувальники з нетерпінням чекають додаткової інформації про Crysis 4, запевнення Девіда Файфілда та призначення Маттіаса Енгстрема режисером лише посилили очікування, обіцяючи захоплююче та інноваційне доповнення до улюбленої серії. Слідкуйте за новинами, оскільки спеціальна команда продовжує розробляти наступний розділ культової франшизи Crysis.

Alan Wake 2 готується до розміщення New Game Plus.

Розлючені через витік трейлера GTA 6, Rockstar виражає гнів.