in

У Texas Chain Saw Massacre перевищили 4 мільйони гравців.

Багатокористувацький хоррор від Gun Interactive «Техаська різанина бензопилою» розвів терор у світі ігор менше місяця тому, і його реліз став не чим іншим, як тріумфом. З першого дня він захопив серця геймерів, залучивши більше мільйона гравців, і цей початковий ентузіазм продовжує зростати. Тепер, в останніх екстрених новинах ігрової індустрії, The Texas Chain Saw Massacre вкарбувала своє ім’я в аннали рекордних досягнень.

У нещодавньому твіті поважна студія Gun Interactive з гордістю оголосила, що їх жахливе творіння, The Texas Chain Saw Massacre, перевищило приголомшливі 4 мільйони гравців протягом першого місяця після випуску на всіх ігрових платформах. Варто зазначити, що гра була доступна для передплатників Game Pass під час запуску, і цей крок, безсумнівно, значно сприяв цьому видатному досягненню. Ця віха є свідченням захоплюючого досвіду жахів у грі та широкої привабливості, зміцнюючи її статус грізного гравця в ігровій індустрії.

Геймплей The Texas Chain Saw Massacre нагадує напружені сценарії котів-мишок у п’ятниці, 13-е: Гра. У цій захоплюючій багатокористувацькій пригоді гравці повинні застосувати свою кмітливість і хитрість, щоб вирватися з лап грізного Шкіряного обличчя та його садистської родини. Оскільки виживання висить на волосині, вижилі повинні шукати потрібні інструменти та ховатися, щоб перехитрити своїх невпинних переслідувачів.

Ця кошмарна подорож доступна на різноманітних ігрових платформах, включаючи Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, PlayStation 5 і ПК, що гарантує, що геймери з усього спектру зможуть взяти участь у карколомних жахах Техасу. Різанина ланцюговою пилкою. Безпрецедентний успіх цієї гри підкреслює незмінну привабливість ігор жахів і цементує її місце в пантеоні незабутніх ігрових вражень.

ОГЛЯ Evil Wizard

ОГЛЯ Terraformers