in

У користувачів Steam змішані почуття щодо Elden Ring: Shadow of the Erdtree.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree, довгоочікуваний пакет розширення, дебютував і отримав гучне схвалення критиків, швидко отримавши найвищі бали серед усіх попередніх доповнень. Її хвалять за багату історію, широкий світ і глибоку ігрову механіку, здавалося, вона готова задовольнити очікування шанувальників, які з нетерпінням чекали завершення саги Elden Ring.

Однак не всі реакції були однаково позитивними. Значна частина бази гравців, яка відображена в понад 14 000 негативних коментарів із 32 700 лише в Steam, висловила невдоволення. Основним яблуком розбрату є сумнозвісний рівень складності гри — фірмова особливість ігор FromSoftware. Навіть досвідчені гравці вважали, що покарання в Shadow of the Erdtree були невблаганними, що призводило до розчарування та критики.

Ця розбіжність у думках підкреслює знайому дискусію в ігровій спільноті: баланс між проблемою та доступністю. У той час як деякі цінують крутий процес навчання та вимогливий геймплей, інші вважають, що складність може відштовхнути звичайних гравців або навіть зменшити загальне задоволення від гри.

Незважаючи на це, Shadow of the Erdtree представляє свіжі механізми прогресу, які прагнуть до інновацій у рамках усталеної формули, забезпечуючи новий рівень глибини для тих, хто готовий витримати її виклики. Оскільки дискусії тривають, ще невідомо, як ця критика та інновації вплинуть на спадщину Elden Ring і її останнього розділу.

ОГЛЯ Make It! Yakitori

Stellar Blade досяг нового рубежу продажів.