in

У грі Perfect Dark буде абсолютно нова історія.

На недавній події Xbox Games довге очікування шанувальників нарешті закінчилося, оскільки вони вперше побачили ігровий процес із довгоочікуваної The Initiative Perfect Dark. У трейлері показано, як спеціальний агент Джоанна Дарк відправляється на місію в Гарден Сіті в Каїрі в пошуках Деніела Керрінгтона. Як і в серії Perfect Dark, перезапуск продемонстрував захоплюючі екшн-послідовності, що включають стрільбу від першої особи, стелс, паркур і використання різноманітних високотехнологічних гаджетів.

Нова публікація на Xbox Wire тепер підтверджує, що перезавантаження Perfect Dark черпатиме натхнення з механіки перших двох ігор серії, водночас створюючи абсолютно свіжий наратив і відкриваючи гравцям абсолютно новий світ для дослідження.

The Initiative у вищезазначеній публікації новин уточнює: «Перезапуск Perfect Dark запропонує як старим, так і новим гравцям оживити таємні місії Джоанни Дарк, забезпечуючи доступ до світу та його персонажів. Хоча ностальгічні моменти можуть резонувати з фанатами, цей переосмислений досвід стоїть сам по собі, не потребуючи попередніх знань». Ігровий процес перезапуску Perfect Dark ідеально поєднує шутер від першої особи з механікою скритності та захоплюючим оповіданням, обіцяючи оригінальну фантазію таємних операцій. Гравці оволодіють різноманітним обладнанням і здібностями, що дасть їм свободу вирішувати виклики у своєму бажаному стилі — філософія, яка підкреслює дизайнерський дух розробників.

Історія перезапуску Perfect Dark розгортається в недалекому майбутньому на тлі The Cascade — глобальної події, яка різними способами змінює життя. Серед цього негаразду потужний конгломерат Core Mantis використовує мережу GEN, щоб відновити екологічний баланс у Каїрі, з’єднавши цей світ із багатообіцяючим майбутнім. Незважаючи на цикл руйнування та реконструкції, розповідь наголошує на важливості руху вперед у пошуках світла серед тіней минулого.

ОГЛЯ POMBERO: The Lord of the Night

Дата виходу S.T.A.L.K.E.R. 2 було оприлюднено.