in

Триває рання розробка продовження Cyberpunk 2077.

Продовження Cyberpunk 2077 від CD Projekt Red під кодовою назвою Project Orion просувається з помітними доповненнями до команди розробників. Габріель Аматанджело, директор розширення Phantom Liberty, очолює проект, який перейшов за межі етапу розробки концепції.

Серед ключових новачків – Ден Гернберг, досвідчений виконавчий продюсер і колишній старший директор з виробництва в Blizzard Studios, а також Раян Бернард, колишній директор Massive Entertainment і колишній директор Blizzard Entertainment з геймплея. Алан Віллані, колишній віце-президент із технологій WB Games, також приєднався до талановитої команди, яка працює над проектом Orion.

Додавши літературної майстерності цьому починанню, старший автор Fable Анна Мегілл взяла на себе роль провідного автора. Портфоліо Magill включає такі відомі ігри, як Control, Avatar: Frontiers of Pandora та Dishonored: Death of the Outsider. Олександр Фарід, колишній головний сценарист BioWare Studios, відомий своїм внеском у Star Wars: The Old Republic, співпрацює над створенням сюжету для продовження Cyberpunk 2077.

Ці стратегічні придбання означають міцне зближення ветеранів індустрії, вселяючи надію на наступний розділ саги про Кіберпанк.

Xbox Game Pass показала лінійку на лютий.

Звільнення Microsoft вплинуло на студію розробників Call of Duty.