in

Творці Ігрової кімнати Astro будують амбітну гру

Команда Asobi, творець Ігрової кімнати Astro, запустила новий веб -сайт, на якому йдеться, що вони наполегливо працюють над створенням своєї найамбітнішої гри на сьогодні.

Ми знаємо, що японська студія PlayStation деякий час була закрита. Звичайно, це не означає, що Sony більше не має наміру робити ігри у своїй країні. Sony зробила деякі серйозні структурні зміни в PlayStation деякий час тому, і тепер Team Asobi Studio стала однією з молодих і перспективних ігрових команд компанії, яка змогла завоювати серця шанувальників за допомогою ігор AstroBot. Команда Asobi є творцем Astro Bot Rescue Mission, гри PlayStation VR та Astro’s Playroom, яка за замовчуванням є однією з ігор на PlayStation 5. Обидві ці роботи користуються великою популярністю у шанувальників PlayStation.

Команда Asobi зараз запустила новий веб -сайт, на якому є кілька цікавих випадків. Перш за все, з вигляду сайту видно, що вони продовжують зосереджуватися на побудові сімейних ігор. “Ми створюємо якісні ігри для гравців різного віку на PlayStation”, – йдеться в частині сайту. Це означає, що не слід очікувати, що команда Asobi буде проводити жорстокі ігри для дорослих, принаймні найближчим часом. Схоже, що вони все ще планують випускати нові версії серії AstroBot. Звичайно, їх наступною грою може бути щось інше; Але це, ймовірно, буде в тому ж стилі екшн-платформер з милими персонажами.

Зовнішні світи були продані більше чотирьох мільйонів примірників

Відкриття нового контролера Xbox в блакитному океані